Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit költetek havonta a...

Mennyit költetek havonta a kutyáitok etetésére? Milyen fajta?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mi érné meg jobban: Olcsóbb kaja +főzök neki / drágább táp.

Melyiket eszik szívesebben?


2011. máj. 10. 11:04
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
És húsból van az fehérje? Szerinted tényleg minőségi?
2011. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

kan vagy szuka? az enyém kan.

remélem nagy kutya lesz belőle. erről is eltérően írnak.

van ahol max 30-35 kgot írnak. én azt szeretném ha jó nagy darab lenne. nála elég nehéz megállapitani h mekkora lesz, mert elég nehezn érte utol magát a fejlődésben.

amikor jó minőségű tápot kapott az első 3 napban olyancifrafosást rendzett h csak na... darlinggal kellett felhigitanom a tápot h kicsit hizzon is mert teljesen kint volt a medencecsontja..

2011. máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
írtam privit...a miénk most esett át egy komoly gyomorbetegségen,valami vírus,hányás,hasmenés.Járhattunk 5 napig egyhuzamban dokihoz,infúzió,antibiotikum,vitaminok.szerencsére jól van már...
2011. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
ja és most sovány,a betegsége miatt,meg nyúlik még
2011. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 Akiteki ***** válasza:

A gyártónál nem jártam még. De ennyi erővel bármelyikről feltételezhetjük, hogy hazudik.

Ha legközelebb arrafelé megyek, beugrom ellenőrizni az összetevőket. :))) Kár, hogy ezt a Royal Caninnal nem tudom megtenni.

2011. máj. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

Ha nekem szólt h írtál privit az még nem érkezett meg:-)

De jó h jobban van! amugy nektek honnan van? én eddig nem nagyon ismertem ezt a fajtát és meg is lepődtem h vki elhagyott egyet...nem egy divatkutya, meg sok sincs belőle.

2011. máj. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

a miénk 3 órán keresztül ült a kapu előtt,aztán beengedtük és mintha hazajött volna.Nézelődtünk a környéken,hátha kivan plakátolva,neten is hirdettem,de semmi,senkinek nem hiányzott,érdekes.Chip se volt benne,most már van :)

remélem megkapod a privit...

2011. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

hát sajna nem jött semmi, pedig kismillió emilom jött már azóta.

a párom elmondása szerint a miénk meg szembejött vele kutyasétáltatás közben és csapódott mindenkihez, pont rácsodálkozott h deszépcukiizémizé, mert azthitte h valakié, aztán elkapta a nyakörvét (vmi gagyi ,tákolt szirszar volt, a karikája a póráznak gémkapocsból volt) és hazahuzta. a tacsinknak nem tetszett az új társaság:), a hóna alá kellett vennie a tacsit mert annyira morgott a kis ugrabugrálósra. csont és bőr volt, meg ki volt száradva, de jó kedve volt. chippet mi is rakattunk bele, mert azt irják róluk, hogy hiába képzett a kutya, ha meglát vmi üldözendőt simán otthagy annyira erős az vadűző ösztöne. leírás alapján remek kutyáknak tűnnek. nekem különösen tetszik az örző-védő hajlamuk,meg hogy ivarérettség után tartozkodóbbak lesznek. remélem mert most még pusziosztogatós...

júniusban visszük suliba, mert akkor kb 6 hónapos lesz és talán jobban tud majd figyelni.

megvan a leveled!spamba rakta...mindjárt olvasom

2011. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
tacskó KEVERÉK...ugye, és olyan 1500ft egy hónapban a tápja és néha kap maradékot ha olyan ami jó neki (ránkmaradt ránotthús, fasírt meg miegymás)
2011. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

Harcikeszeg,akkor majd irj,és szivesen megnézném a kutyusod,ha van fotód küldj róla lécci :)

Az hogy falánk nem kifejezés.Kiteszem neki a kaját,átmegyek a másik kutyához,neki is kiboritom a vacsit,mire visszafordulok fényesre nyala a tányérját :D

2011. máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!