Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit költetek havonta a...

Mennyit költetek havonta a kutyáitok etetésére? Milyen fajta?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mi érné meg jobban: Olcsóbb kaja +főzök neki / drágább táp.

Melyiket eszik szívesebben?


2011. máj. 10. 11:04
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
igazából én nem tudom mert a 3 hónapos Törpe pincseremnek vettem 15kg dog chow-ot,hát nem mondom.....de nem nagyon fogy:D
2011. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 Akiteki ***** válasza:

A 15 kilósat szoktam venni, az 2800 Ft. Kicsit többet kell adni belőle, mint mondjuk Royal Caninből, mert nincs annyira kiszárítva. Az tuti, hogy zöldet kakálnak, de nem mindegyiktől, csak amelyikben van spenót is. Ez engem csak annyiban zavar, hogy nehezebb megtalálni a fűben, mikor szedjük össze. :))

Nekem ezért fontos:

Előtte:

[link]

Utána:

[link]

Előtte eukanubát ettek, sehogy nem tudtam felhízlalni. Látszik a különbség.

2011. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 Akiteki ***** válasza:
A dog chow egy silány táp. A kiskutyád igazán nem eszik olyan sokat, hogy ne adhatnál neki valami jobbat.
2011. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Szerintem jó táp a Dog Chow! Nekünk bevált!
2011. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Szia! Szlovákiából írok, két cocker spánielem van, akiket sajnos szaporítótól mentettem meg, a túltenyésztéstől génhibássak lettek és mindkettö rövidszoru :-) de nagyon arik így is. Szóval hogy a kérdésedre válaszoljak, sajnos mindkettőnek érzékeny a gyomra rengeteget szenvedés után rátaláltam a royal canin indestinal tápra ami könnyen emészthető, ebböl 6 kg 47 Euró, na ebböl veszek kettöt és még kutyaszalámit mellé, szóval olyan havi 120-130 euró.
2011. máj. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk egy 12 kg-os tacsi-labrador keverékünk van.

Vegyesen kap enni konzervet (darling 350 Ft körül) ebből egy 1250g-os+ rizs meg zöldség elég neki 3-4 napra is tehát kb 500 ft-ból kijön 3 nap!

Kap száraz tápot is, abból az igazat megvalva valami olcsót szoktunk venni 3000ft/10 kg.

Meg kap főzött kaját is, disznót vagy marhát esetleg farhátat, plusz ami megmarad otthon maradék (nem romlott)

Mindig dicséri az állatorvos, milyen szép a szőre:D

Összesen szerintem, havi 5000 Ft-nál nem költünk többet.

2011. máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Három kutyám van. /55kg,20kg,35kg/


kb havi 30.000forintot költök rájuk.

prémium tápot kapnak, és főzni is szoktam nékik Hetente egyszer/ nyesedék,máj,zúza,szív,tészta,zöldség/

2014. aug. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!