Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit költetek havonta a...

Mennyit költetek havonta a kutyáitok etetésére? Milyen fajta?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mi érné meg jobban: Olcsóbb kaja +főzök neki / drágább táp.

Melyiket eszik szívesebben?


2011. máj. 10. 11:04
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon furcsa ez a táp már kinézetre is, állagra is. Én egyszer vettem a kutyáimnak, de soha többet! A székletük teljesen zöld lett tőle és nagyon sok, hígabb, mint egyébként. Nem ajánlom!

2011. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 Akiteki ***** válasza:

Nem tisztem védeni, csak elmondom: a spenót miatt zöld, a vastartalom érdekében az is van benne. Hogy hígabb, az minden tápváltáskor előfordul.

Mi a furcsa az állagán?

2011. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy szemű, kb.4-5cm tömbszerű és kemény.
2011. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Azt hiszem extrahúsos volt. 30.42% fehérje, 7.88% zsír. Ez az érték is aránytalannak tűnik a többi táphoz képest. A csomagolásán sincs semmi konkrét adat az összetételéről, vitaminokról.
2011. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 Akiteki ***** válasza:

Nekem meg pont az tetszik, hogy rágni is kell a kutyának, nem csak beporszívózza.

És a vitamin is rajta van.

Itt az élő példa, hogy azért rossz, mert magyar.

2011. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Nekem is kezd már szemet szúrni, hogy a magyar termékekre már a magyarok is olyan előítélettel tekintenek, mintha az csak rossz lehetne. :(
2011. máj. 10. 20:44
 37/47 anonim ***** válasza:

Mit gondoltok miért vettem? Azért, mert magyar és nem utolsó sorban, mert olcsó. Órákig kerestem a helyet a neten, ahol tudok venni és vettem. Sajnos! Nem vált be, ennyi! Nem tudom miért kell kötözködni, mert leírtam a tapasztalataimat? Jó, hogy nem azt írjátok, hogy csak kitaláltam! 1 hónapig ették a kutyáim, minden nap telef..ák az egész udvart zöld aknákkal, fel is alig lehetett szedni. A berni pásztoraim fekete szőre teljesen bevörösödött tőle.

Lassan nincs olyan kérdés, amire nem érkezik kötözködő válasz!

Ezt a kérdést én tettem fel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1555272-mega-..

2011. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

Én is azért szimpatizáltam, meg kérdeztem rá, mert magyar. Az a fura, hogy csak a beltartalom van rajta, összetevők nincsenek. Tehát nincs ráírva, hogy ennyi meg annyi% ilyen meg olyan hús.


Akiteki, te viszont azon kevesek közé tartozol, akinek adok a szavára ezen a fórumon, tehát ha azt mondod jó, kipróbálom szívesen.

Árról mit tudtok mondani? Az sincs fent a honlapon...

2011. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Próbáld ki! A kérdésemre válaszolva, majd írd meg, hogy mennyire vált be! 10kg kb.2000 ft.
2011. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Még valamit elfelejtettem! Ne vegyél egyszerre sokat, mert rövid a szav.ideje!
2011. máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!