Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon havenese kutyam Légzési...

Bichon havenese kutyam Légzési nehézségei szokott lenni! Mintha fulladozna! Egy percig szokot tartani kb, mintha eldugult volna a légcsöve! Es fura hangot add ki! mi baja lehet ilyenkor?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy légcsőszűkülete van :S vidd el orvoshoz nehogy az egyik este megfulladjon szegény
2011. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Akiteki ***** válasza:

Ez mikor szokott lenni?

Egyik kutyám evés után szokott ilyeneket produkálni, nagyon hirtelen befalja a tápot és egyben nyeli le a szemeket.

Nem lehet, hogy ő is ezt csinálja?

2011. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én havanesem akkor szokott ilyet csinálni amikor belemegy a szőr az orrába. Kb 10mp-ig szokott tartani. Gyakran előfordul...
2011. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az en kutyam is nagyon gyorsan beflja a kajat:)! de akkor nem szokta eszt csinalni van mikor jatszik es sokat futkoz akkor meg volt ojan is hogy amikor haza ertem akkor ojan boldogan ugralt oromeben es megtortent ):
2011. máj. 10. 21:37
 5/8 A kérdező kommentje:
lehetseges hogy a szortol??
2011. máj. 10. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam a szőrtől van, de lehet, hogy nálad más az oka:-( Szerintem azért mindenképpen nézesd meg dokival, hogy mitől lehet!
2011. máj. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha ugrálás után meg futkosás után akkor valószínűleg légcsőszűkület de az is lehet hogy a tüdejében van valami de ezt nem a szőr okozza az biztos hogy nem a szőr

állatorvosira járok de én így látatlanban csak ezt tudom mondani szerintem vidd el állatorvoshoz abból baj nem lehet ha baja van akkor segít neki ha meg nincs semmi komoly akkor meg te nyugodhatsz meg

2011. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszoka!!:):)
2011. máj. 11. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!