Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyatápot válasszam?

Melyik kutyatápot válasszam?

Figyelt kérdés

8 hónapos Boxer kutyámnak a következő Junior tápok közül melyiket válasszam, ha esetleg van más ötlet hasonló árkategóriában(350-600 HUF/Kg) szívesen várom ?


1. SUSA

2. ARION

3. BRIT PREMIUM

4. DOG CHOW

5. JOSERA

6. KENNELS FAVORITE

7. DOGLAND (Tartalomra talán ez a legjobb)


2011. máj. 11. 09:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
11:27 nek: nem hiszem, hogy a szüleim fizetik az én kutyámnak a tápot, mikor külön családom van, és 50 km-re lakok tőlük, igaz, hétvégenként mikor látogatóba jönnek, szoktak a kutyámnak jutalomfalatot hozni.
2011. máj. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 nory0722 ***** válasza:
És a royal canin kijön 600 ft-ból kilója? Nem hinném,ő pedig ezt kérdezte,hogy 350-600 között legyen. Egyébként nem mindenkinek van pénze 15ezer ft-os tápra. Főleg nem goldenhez. Szerintem a dog chow nagyon jó. Nekem sem tetszik,hogy 1-2 ismerősöm tescos táppal etet,de ez van,erre van pénzük. Attól még szeretik a kutyájuk.
2011. máj. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
természetesen nem jön ki, ha kis mennyiséget veszel, én 4kiós kiszerelést szoktam venni kereskedéstől, beszállítói áron. Nem hiszem, hogy 1 évig nem lehet jobb minőségűvel etetni a kutyust, hozzá kell tennem, hogy nem dohányzom, nem iszom, ebből kerül a táp árába is.
2011. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!