Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullterrier mellett érvek?

Bullterrier mellett érvek?

Figyelt kérdés

anyukámnak nem tetszik a fajta nekem viszont nagyon és kéne pár ötlet amit mondhatok neki! :(

természetesen nem első kutyám lenne,de ugy tetszik ez a fajta!!

18/L


2011. máj. 11. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:

A világ legkedvesebb kutyái igen jól fejlett humorérzékkel.A gazdájukat szó szerint annyira imádják,hogy az már szinte beteges függőség.

Tudni kell róluk viszont,hogy iszonyú makacs kutyák.Igazából benti kutyaként érzik jól magukat a gazdi közelében,de nem bírják jól a hosszú egyedüllétet és nagy lakberendezők.Lakásban célszerű a szobakennel,de napi 8 órás egyedüllétre nem ajánlanám őket.

Ha a tökfejükbe vesznek valamit,azt meg is csinálják még akkor is,ha saját maguknak okoznak bajt vele.

Imádnak az ágyban horkolni a gazdi takarója alatt.Úgy oda tudnak bújni az emberhez,hogy szinte rátapadnak a gazdira.

Kutyasuli feltétlenül ajánlatos.

Nekem most 2 van,nem adnám őket a világ kincséért sem.

2011. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát elhiszem,hisz olyan édes pofijuk van!!!
2011. máj. 11. 22:11
 3/9 anonim ***** válasza:

a kutya szemelyisege olyan lesz mint a gazdajae..vermersekletetol fugg hogy mennyi ido alatt..:)

de en is szeretem ezeket..olyan aranyos a pofijuk! az mindent meger:X

2011. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Francesca_ ***** válasza:
100%
nagyon hülyék!!!! (a szó legjobb értelmében)
2011. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

csak ellenérvet tudok az esetedben...(amellett, hogy imádom a bulikat) ha egy családba kerül egy kutya és van olyan családtag aki nem akarja, nem tetszik neki ellenérzései vannak, esetleg még fél is tőle így nagy felelőtlenség kutyát vinni haza, előbb-utóbb a kutya issza meg a levét az egésznek

keressetek fel együtt egy tenyésztőt és had beszéljen ő anyunak hátha sikerül meggyőznie és amikor látja a kicsiket és a szülőket is megtapasztalhatja mivel is áll szembe:))) ekkor még beleszerelmesedhet a fajtába:)

ha nem képes elfogadni és egy háztartásban él a kutyával akkor nem kellene erőltetni

-a kutya közös döntés és közös felelősség!

2011. júl. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Falun ***** válasza:

nekem is ez a fajta a kedvencem!!

csodálatos kutyák!

de határozott gazdit kívánnak.


nekem még nincs bullym, de felkerestem kenneleket a környéken, felhívtam őket hogy elmehetek kutyázni egy kicsit, ismerkedni a fajtával!

Az összes kennel nagyon örült hogy nem csak úgy a netről hozok egy bullyt hanem ismerkedek is a fajtával.


Kb. fél éve járok pár egyesülethez és kennelhez kutyázni.

A szüleim mondták hogy ha úgy érzem itt az idő akkor válasszak ki egy kennelt és onnan hozunk kiskutyát.

:)


Szóval ha látják hogy szeretnéd, és teszel is valamit érte akkor menni fog.

2011. júl. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tényleg baj lehet ha csak ugy odaállitasz egy kutyával. A félelemmel nem értek egyet, hisz ha kölyökként hozod oda, láthatják a szüleid, hogy nem bánt. Amilyen muris a fejük, annyira okosak, és humorosak. bátrak is, a gazda a legféltettebb kincsük. Én amstaffozok, de nekem is tetsszik a bulli. De sajnos egy rossz példa is van előttem, egy ismerős is bullizik, és neki egy tiszta idegroncs kutyája van. rongyozta, meg csüngeszti, és a kutya annyira bedilizett, hogy még a gazdinak is nekimegy
2011. júl. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Osztálytársamnak is bullterrierje van.Azt mondja,hogy kedves,barátságos kutya,mindekiért rajong,de sokan félnek tőle a kinézete miatt.Pedig szerintem is nagyon aranyos,találkoztam már vele :)

Csak az a baj,hogy elég beteges,érzékeny fajta (pedig nem szaporítótól vették!!!).

2011. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :)

most lett egy kutyusom,lehet fajtatiszta bullterrier,

kidobott kutya szegény és ugy fogadtam örökbe kedden :)

2011. júl. 15. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!