Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Életem első kutyáját kapom...

Életem első kutyáját kapom szerintetek hogy bánjak vele?

Figyelt kérdés
tapasztalt gazdik léci segítsetek!
2011. máj. 12. 14:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
hát hogy?... jól!!!^^
2011. máj. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kölyök?
2011. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehetőleg úgy bánj vele, ahogy elvárod hogy veled bánjanak a szüleid. Pl.: Minden nap (Ha kiskutya akkor többször) adsz neki ételt, foglalkozol vele minden nap min. 1 órát, NEM bántod, még ha nem fogad szót akkor sem. Egy kutyushoz türelem kell. Meg olvashatsz néhány kutyás könyvet is :)
2011. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi igen és még kölyök kutya 8 hetes lesz amikor megkapom
2011. máj. 12. 14:23
 5/12 anonim ***** válasza:

Akár milyen aranyos, legyél vele szigorú. Esetleg vidd el kutyaoviba, kutyasuliba. Milyen fajta kutya?

Szerintem a kezdetekben ne tegyél rá pórázt, vedd rá hogy kövessen, halgasson rád.

2011. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Amit nem szoktak mondani, tessék átolvasni hogy milyen kaját szabad, és mit nem szabad adni neki. Sok oldal foglalkozik vele, de szerintem ha egy könyvet keresel, az rendezettebb, és kevesebb benne a kavarás.

A szőrének ápolása, és a rendszeres ellenőrzés sem árt, nincs-e benne valami "kártevő".

És persze ne felejts el játékot is venni neki :)

2011. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Hát aa szeretetteljes légkört, mely fontos. De az alapvető nevelési szabályok naon fontosak. A hierarchiai rang tisztázása, hogy ki van följebb ezt az elején tisztázni kell. Különben a te szintetig magasodik, és nem te leszel a falkavezér. Tudnia kell hogy ő mindig az utolsó és ez a normális. Te mész előre az ajtón, a póráz segítségével őt hátratartod, és hasonlók. Te vagy a főnök!
2011. máj. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
milyen fajta?
2011. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2011. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket és a fajtája kuvasz lesz
2011. máj. 12. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!