Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kuvasz szereti ha szeretik? :D

A kuvasz szereti ha szeretik? :D

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy szereti ha simogatják ha játszanak vele ha beszélnek hozzá tanítják ilyenek
2011. máj. 12. 18:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
:D hát igen fel kell kötni a gatyát a kuvaszhoz de ha jól nevelem nem lesz vele baj csak sok szeretet fog nekem adni de még azt is illik tudni hogy én 12 éves vagyok :D most legalább megtanulok felelősséget vállalni valamiért :D
2011. máj. 12. 19:21
 12/16 anonim ***** válasza:

szia!


Még szép, hogy szereti! Anyukám óvónő, az óvoda melletti háznál van egy hatalmas kuvasz. Amelyik gyerek nem félős, az mind megsimogatja oda is, és vissza is, köztük én is. Valami gyönyörű, és imádja, ha vakargatják a füle tövét!

2011. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet első kutyának! Nekem is, családomnak is mindig, csak ez a fajta volt! Közöttük nőttem fel. Soha nem is váltanék. Most is tartok 3 kuvaszt, imádom őket! Szeretetet nem hogy szereti, hanem igényli és követeli :). Állandóan a gazdája mellett akar lenni. Imádja ha szeretik és meghálálja. Kiváló őrkutyák, gazdáját családját bármi áron megvédi ha kell. Nagyon ajánlom, megfelelő neveléssel kiváló fajta!
2011. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
akkor jó... mindenfélét elterjesztettek róla hoy megvadul meg ilyenek de ez csak is a gazdán múlik és köszi a válaszokat :D
2011. máj. 12. 21:02
 15/16 anonim ***** válasza:
Kuvasz gazdi vagyok! Előtte alaposan olvass utána a nevelésének. Ha erős jellem vagy, aki tud szigorú és valóban következetes lenni, nem lesz gond. Ám, ha lágyszívű vagy, aki ha szigor kellene, meglágyul a szép barna szempár gyönyörű nézésétől, akkor inkább első kutyának ne kuvaszt válassz! A szigor nem verést jelent természetesen. A kuvasz nagyon jól érzékeli a hanghordozások közötti különbséget és tudja, mikor nem a levegőbe beszél a gazdi és akkor makacssága ellenére is szót kell fogadnia!
2011. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Rendben van megpróbálok majd vele szigorú lenni ... meglátjuk hogy sikerül :D
2011. máj. 13. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!