Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik a férfiak, ha a barátnőjük minden nap megírja neki, hogy szereti?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal, és sajnos hetente egyszer találkozunk, de ő minden nap hív engem. Én meg gyakran írok neki e-mailt, hogy így szeretem, meg úgy.

De attól tartok, hogy ráun egy idő után, vagy, hogy unalmassá válok. Lgeszívesebben sűrűbben írnék mint teszem, de igyekszem magam visszafogni.


Fiúk! Ti szeretitek, ha a barátnőtök "udvarol" nektek?


2011. márc. 20. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
én imádom. 14F
2011. márc. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Mi is hetente találkozunk a barátommal, de mi akkor egész hétvégén együtt vagyunk. Általában ő az, aki leírja, én élőben mondom gyakrabban. Szerintem az e-mail (ha sok) lehet egy idő után zavaró, de pl esténként egy sms, hogy szépálmokat kicsim, szeretlek, vagy msnen ha beszéltek, és mondod neki, az nem olyan idegesítő. Csak tudod, az e-mail címére az ember várja a fontos üzeneteket, hopp! egy bejövő, aztán "már megint ő". Szóval szerintem inkább az sms esténként:)
2011. márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van, aki igen, van, aki nem. De mondok egy bölcsességet: ez a "szeretlek" olyan szó, amit akkor érdemes mondani, ha akkor abban a pillanatban tényleg komolyan is gondolod, és van rá indokod, hogy kimondd.
2011. márc. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 valaki112 ***** válasza:
100%
Az előzőnek teljesen igaza van, szépen fogalmazta meg :)
2011. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek veletek, csak borzasztó, hogy ennyire ritkán látom, és "érintkezésben" akarok vele maradni. Más módom nem nagyon van sajnos.

Nem csak annyit írok, hogy "szeretlek", sőt, a legtöbbször nem is ezt írom. Hanem azt, hogy kívánom, odavagyok érte, imádom, boldog vagyok vele satöbbi, de mindnek az a lényege, hogy szeretem. Ha értitek.

Mindig azt mondja, hogy nem unja, nem nyomasztó neki, sőt, örül is, meghatódik.

De lehet, hogy, csak a kedvemért mondja.

Minden esetre veszettül hiányzik... és ez szörnyű...

2011. márc. 20. 17:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ő is ugy érez iránta,ahogy te,akkor nem létezhet olyan hogy te túlszeretnéd,vagy megunja hogy ezeket mondod neki! : )
2011. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszercsak elkezdenél neki ritkábban írni, akkor azon meglepődne szerintem, ezt meg már megszokta... :D Inkább az lenne a baj, hogyha nem írnál neki, pedig szeretnél.

19/N

2011. márc. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
első XDDDD
2011. márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. márc. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!