Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyomorcsavart túlélik a kutyusok?

Gyomorcsavart túlélik a kutyusok?

Figyelt kérdés
kicsi kutyusom van(1-2 hónapos lehet) .jack russell 10ezerért vettük.és a gyomorcsavar tüneteit mutatja. orvosnál volt ma de holnap vissza kell vinni. fölhívtam az orvost mert megijedtünk h tényleg gyomorcsavarja van-e majd hnap megnézi azt mondta.de nekünk nincs pénzünk 100ezres műtétekre van valami kis esélyünk?:(((((
2011. máj. 13. 19:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
délelőtt hasmenése volt azóta semmi.ma már nem adok neki semmit csak vizet. most alszik :) és ezt a tápot hol tudok neki venni? a rizst meg csak úgy megfőzve simán adjam neki?
2011. máj. 13. 21:05
 12/13 anonim ***** válasza:
Állatorvosnál lehet kapni, vagy a Royal Canin-nak, vagy a Eukanubának van ilyen tápja, kimondottan kimélő. A rizst főzd meg vizben, és ne öblitsd le. De ha nem lehet ilyen tápot kapni felétek, akkor tegyél bele kis főtt csirkemellet (nem sokat, és azért azt, mert az száraz) , és csak kis adagokat adj neki, inkább naponta többször. Remélem rendbe jön az a pici kutya:)
2011. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.én is nagyon remélem h rendbe jön csak nagyon fájhat neki a hasa látom rajta.azzal tudok valamit kezdeni? maszírozgattam neki de nem tetszett neki .gondolom fájt neki azt abba is hagytam
2011. máj. 13. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!