Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kibírná ezt egy kutya vagy...

Kibírná ezt egy kutya vagy inkább cicát vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már egy éve saját lakásba lakok bátyámmal (gimnazista vagyok ő meg fősulis) Mindig este dobja haza magát.. és eléggé egyedül érzem magam:S

Azon gondolkoztam,hogy kihozok menhelyről egy kiskutyát vagy cicát..de nem tudom,hogy a kutyus bírná azt,hogy én reggel 7kor elmegyek és hazamegyek 3-4 körül..:S

Inkább kutyust szeretnék de ha a cica jobban bírja akkor cicát:)

Szerintetek?


2011. máj. 14. 12:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ja, és amit viszont át kell gondolod, az az, hogy ha továbbtanulsz, akkor is lesz-e rá időd, meg érettségi táján, meg ilyenek.
2011. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Macskát. Nem kötődik annyira az emberhez, mint a kutya. Jobban lefoglalja magát egyedül is.
2011. máj. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én is egyedül éreztem magam, amikor különköltöztem, és mivel anyuéknál mindig is volt állatunk, ezért gondolkodóba estem, kutya vagy macska? Mivel az én életem is hasonló a tiedhez (reggel el, délután haza), így a cica mellett döntöttem. Viszont mindjárt kettőt hoztam (menhelyről). Eleinte kicsit aggódtam, hogy unatkoznak (hétvégén is dolgoztam), de aztán egyszer, egy szabadnapomon "rajtakaptam" őket, hogy egész délelőtt és délután kizárólag aludtak, egyetlenegyszer keltek föl pisilni. Úgyhogy a cicák kibírják nélküled egész nap. :)
2011. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Akkor szerintem cica lesz:)

És akkor szerintetek két cica legyen?:)

Egy cicus egyedül érezné magát nagyon?

2011. máj. 14. 23:13
 15/18 anonim ***** válasza:
Elvan egyedül egy macska is, de akkor felnőttet válassz.
2011. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
két cica jobb, mint egy cica :))) tapasztalat!!
2011. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen kettőt vállalnék, és ahogy már előttem írták, felnőttet. A menhelyi cicák kiválóak társnak, alomra vannak szoktatva, oltottak stb. De nem akarlak feltétlenül menhelyi állatkára rábeszélni, csak azért mondom, mert nekem csak pozitív tapasztalataim vannak. Ha gondolod, priviben szívesen segítek, hogy mit vegyél, mire van szükség stb.
2011. máj. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Amúgy a tengerimalacal is kell foglalkozni és elég sok mindenre meglehet tanítani amit elég sokan nem tudnak pont ezért amiért csak a ketrecbe meg veszik és ennyi..nem kell magatokra venni de vannak ilyenek amúgy elvan egyedül mert tud pisilni stb. nem úgy mint egy kutya.
2011. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!