Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyát elég csak féregtelen...

Kiskutyát elég csak féregteleníteni? Esetleg 8 hetes kor után is be lehet adni az oltásokat?

Figyelt kérdés
A "hölgy" azt mondta, hogy oltatni nem szokta a kutyákat...esetleg 8 hetes kor után is be le
2011. máj. 14. 15:42
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
akkor megkérhetem a tenyésztőt is, hogy rakja fel a vonatra?
2011. máj. 14. 16:31
 22/34 anonim ***** válasza:
azt a máv nem engedi
2011. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
valakinek utaznia kell vele.. ha nagyon nem megy előre meg kell beszélni a kalauzzal de az már erősebb szervezői munkát igényel
2011. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
és hogy szokás az ilyet csinálni? pl Pesten: elmenjek a tenyésztőhöz és onnan hozzam el a kutyát? vagy kérjem meg, hogy hozza el a pályaudvarra? nekem egyik sem szimpatikus...
2011. máj. 14. 17:07
 25/34 anonim ***** válasza:
Hát, meg szerintem lelkiismeretes gazda sem rakja fel csak úgy a kutyát a vonatra, hogy na menj, majd csak leszed valaki... a kalauzoknak meg nem az a dolga, hogy egy kiskutyára vigyázzanak az úton. Valahogy oldd meg, hogy elutazz érte, vagy valaki elhozza.
2011. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Már miért nem szimpatikus, hogy elmenj a tenyésztőhöz? :O Hogy gondoltad akkor, ha az se jó, hogy te mész oda, meg az se, ha elhozzák valameddig? :D Jobb tenyésztők amúgy oda se adják úgy a kutyát, hogy előbb nem beszélgettek el egy kicsit a vevővel. Meg legalább te is megnézheted a szülőket meg a többi kölyköt.
2011. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

félreértettél!csak nem akarom a fél városon átcipelni szegényt :S

az meg, hogy a tenyésztő odahozza pl pályaudvarra...olyan rossz érzésem van tőle, nem tudom megmondani miért

2011. máj. 14. 17:15
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Az utazás ne tartson vissza attól, hogy jó helyről hozd a kiskutyát. Az enyémet is 3 órás úton hoztuk haza és nem volt semmi probléma, nyugodt volt, nem hányt, nem pisilt be(persze ez kutyafüggő, egyik testvére például sokkal nehezebben viselt még egy ennél jóval rövidebb utat is).

Úgy érdemes mindenképpen elhozni, hogy elmész érte a tenyésztőhöz, megnézed az anyját, testvéreit és kiválasztod magadnak, a tenyésztő segítségével a megfelelő kiskutyust. Normális tenyésztő nem fog azon problémázni, hogy vonaton szállítjátok a kiskutyát, lehet, hogy még segít is kijutni a pályaudvarra.

A kiskutyát mindenképpen szállítóboxban szállítsátok és egyáltalán ne vegyétek ki az út alatt, nehogy elkapjon valamit. Ha "baleset" történik, akkor cseréljétek ki alatta a törölközőt.

2011. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, mi is kb. 3 órát utaztunk a kiskutyával és végig aludta az ölembe az utat. És a távolság ne tartson vissza, nekem lett volna kb. 1 órás útra egy tenyésztő, de nem volt szimpatikus és inkább elmentem messzebbre, mert az is fontos, hogy szimpi e a tenyésztő... Én nagyon sok mindent kérdeztem tőle, amit nem tudtam és mindig késségesen válaszolt. És sose vennék szaporítótól, ők nem fognak neked segíteni semmibe! És merre laksz?

Ha meg nem akarsz tenyésztőtől, inkább menhelyről hozz egyet, nagyon szép tacsi keverékek vannak. :) Nézd meg:

[link]

2011. máj. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
aktív vadászoktól esetleg?
2011. máj. 14. 21:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!