Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le az...

Hogyan szoktassam le az ugrálásról?

Figyelt kérdés
A kutyám tök jó kutya aranyos,szófogadó stb. de ha embert lát azonnal ugrál rá meg ugat,de csak játékból,az emberek azt hiszik harapni akar,de nem.ordítanak is á de ő csak ugrál mindenkire!!mit tegyek?:))
2011. máj. 14. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha pórázon van, nem engeded ugrálni senkire. Letiltod. Póráz nélkül pedig addig ne mászkáljon, amíg le nem szoktattad erről a rossz szokásáról.
2011. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
na és hogyan szoktassam le??????
2011. máj. 14. 18:03
 3/12 Niky emo girl ***** válasza:
irdmeg privátba kutya adatait (méret,fajta,kor, nameg h hol tartod) és majd ahoz képest szépen elmagyarázom. azért rivátba mert itt már nemnagyon figyelek
2011. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha valakire felugrik,rögtön el kell tőle fordulni,háttal állni és tudomást sem venni róla.Ezzel rájön,hogy az ugrálással nem ér el semmit és valószínűleg egy idő után felhagy vele.Ha pedig ez sem használna,picit-nem úgy,hogy fájjon,hanem csak hogy érezze-rá lehet lépni a lábára,amikor felugrik.Ez már általában hatásos,ha az előző nem válna be.
2011. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ok köszi csak az emberekkel az a baj h mehgijednek meg kiabálnak h mennjen el de ő akk is ugrál meg ugat!!!!
2011. máj. 14. 18:16
 6/12 Niky emo girl ***** válasza:
utolsó válaszolónak én sose léptem a kutyám lábára meg nemis forditottam hátat neki mégis leszokott.. persze a módszerem mérettől is függ meg valamilyen szinten kortól is (nemkell roszra gondolni 1cseppnyi fájdalmat sem okozok a kutyának)
2011. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Niky emo girl ***** válasza:
nagyob kutyánál annyi h ha ugyrik mielőtt még hozzádérne igyekszel kezeddel közbelépni úgy hogy visszatartod vele, nem ráütni kell meg semmi csak odatenni h "útba legyen neki" és ne tudjon ugrani. kisebb kutyánál nekem úgy sikerült h ugyanez a módszer cska a lábadat emeled ugy h kb elsőmancsa magasságába legyen, de ilyenkor vigyelj g ne lábujheggyel hanem oldalasen legyen a lábad mert úgy biztosan nemfáj neki meg azért de az utolsó pillanatba lökd ki elé se a kezed se a lábad. ha még igyis a mozdulat mellettis ugrani akarsz 1picit neis lökd csak tuld hátrébb magadtol. ónémetjuhászom van és tökéletesen megtanulta ezzel a módszerrel és nem1 kutyát tanitottam már be teljes mértékben
2011. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Némelyeknek baj van a szövegértelmezésével....

Nem a gazdára ugrik, hanem vadidegenekre.

Azért csak nem várható el egy kutyát nem nagyon díjazó egyéntől, hogy forogjon,meg trükközzön, miközben a vadidegen kutya ugrál a ruháján és bőszen ugatja.

2011. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Niky emo girl ***** válasza:
enyémis ilyen volt. én leszoktattam arrol h rám ugráljon meg rajtam kivül még 2embert kértem meg h őkis segitsenek és így megtanulta h nemszabad.. azért annyira nemnehéz a ktuyák felfogása se
2011. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi nektek!:D
2011. máj. 14. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!