Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiakarta elaltatni a kutyáját?

Kiakarta elaltatni a kutyáját?

Figyelt kérdés

Bocsi, nem szeretném, hogy elaltassák az egyik kérdező kutyáját! Remélem olvassa, nézd most!

[link]


2011. máj. 14. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:

miért nem az ő kérdéséhez írod ugyanezt?


ha az elmúlt 24 órában nemkapott választ akk kapegy e-mailt h válasza érkezett. persze ha bevan kapcsolva nála ez az opció

2011. máj. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oda is írtam, csak nem tudom nézi-e a kérdéseit. Ha egy kutya élete függ ettől, szerintem akkor mindenki kibírja, hogy itt van ez a kérdés.
2011. máj. 14. 19:07
 3/7 Doruss ***** válasza:
Amúgy én ezt nem értem, ha rámegyek a linkre ott egy pasi dumál az evőeszközkészítésről...
2011. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, már vége van a műsornak. Ezen az adón Nat Geo-n futó műsorokat ismételgetnek. Van amikor a csodálatos kutyadoki műsorát ismétlik. Amikor mondtam, hogy nézze, akkor pont egy süket kutyáról volt szó. A kérdező el akarta altatni a kutyáját, mert süket és agresszív.
2011. máj. 14. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

már megbocsáss

de az az ő szíve ügye,hogy mit csinál a

kutyájával.Valószinűleg ismeri,talán tudja is hogy

nem tud beilleszkedni és ha vak is agresszív is..

hááát..nem mondom h én is ezt tenném,de

egy idegen ember döntését nem bírálhatjuk feljebb..!!

2011. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Végső megoldásnak szánta az elaltatást! Olvass utána! Mondta, hogy megnézné a műsort én SEGÍTENI szeretnék neki!

Elnézést kérek érte! Nagyon sajnálom!

2011. máj. 14. 21:32
 7/7 Doruss ***** válasza:
Szerintem aranyos vagy, hogy így aggódsz a kutyáért. :)
2011. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!