Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fajtiszta kutyát...

Szerintetek fajtiszta kutyát vegyek vagy keveréket? Az hallottam a faj kutyák túl vannak tenyésztve. Ez igaz? Panelba kellene ( le vagyunk a férjemmel %-olva) sok időnk lenne a kutyára

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sony robotkutyát vegyél, ha már ideírtad
2011. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Panelba mindenképpen kistestű kutyát ajánlanék. Nagyon aranyos keverékkutyák vannak, ha le vagytok százalékolva akkor gondolom nem akartok egy kiskutya megvételére komoly összeget költeni.
2011. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogadjatok örökbe, a noé oldalán sok kutya van, és vannak kimondottan lakásba valóak is, kölykök is, felnőttek is, segítsetek nekik:)
2011. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem eddig fajtatiszta kutyáim voltak,most egy tündéri keverék kutyuskám van.Egyáltalán nem bántam meg,hogy nem fajtatiszta,mi is panelban vagyunk.Szerintem ha kedvencnek szeretnéd a kutyust és nem akartok vele kiállitásra járni stb,tökéletesen jó a keverék is.Az igaz,hogy sok fajtatiszta kutya túl van már tenyésztve,ezáltal hajlamosabb a betegségre,de ezt ki lehet küszöbölni,ha megbizható tenyésztőtől veszed a kutyát,viszont azoknak nagyon(!!!) megkérik az árát.
2011. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ha nem ragaszkodtok fajtához, akkor én is az örökbefogadásra voksolok.

2011. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

asdfvb!!! Te meg jobb lett volna ha nem válaszolsz!


Többieknek köszönöm a válaszokat! Itt Baján van egy kutya menhely körül nézünk,de a piacra is visznek ki mindig szebbnél szebb ajándék kutyusokat :)

Üdv:Teca

2011. máj. 15. 08:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert a kutyázáshoz!Sok örömetek lesz benne,az biztos ;) ! Majd ird meg,milyen kutyusotok lett!!!:))
2011. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!