Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angoll bulldog hogy fog követni?

Angoll bulldog hogy fog követni?

Figyelt kérdés

Van egy 7 hetes angol buldogom és azt akarom hogy kövessen mindig például ha vezetni viszem ne kelljen pórázt átenni.

fater azt mondta hogy pár napig ne adjak neki enni és az éhség miatt követi fog. igaz ez? ja és még nagyon gyámoltalan a kutyus ha összeverekedtetem másik kutyával kicsit nő az önbizalma szerintetek?

Köszi az összes választ.


2011. máj. 15. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
OMG...Neked elment a maradéák eszed is?? :O Megne próbáld összeverekedtetni egy másik kutyával!!Ez mined amit leírtál állakínzás,normálisan is meglehet tanítani ezeket anna a szerencsétlen kutynának nemkell kínozni!!!
2011. máj. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
remélem csak poén.
2011. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Istenem, dehogy!! 7 hetesen még az anyja mellett kéne, hogy legyen az a kiskutya, nem nálad.. kapjon rendesen minden nap 4szer enni, rendes kaját, eszedbe se jusson, hogy pár napig nem adsz neki enni! Majd 3-4 hónapos korában elkezdheted neki tanítani a szabadon lábnál követést pozitív megerősítéssel, valamint a kutyaiskolák ajtajai is nyitva állnak előttetek, ha majd olyan korban lesz a kiskutya. Először járj vele kutyaoviba, foglalkozz vele sokat, szeresd, és utána dolgozhatsz a többi dolgon is, pl. a lábnál követésen, de előtte a kettőtök kapcsolatát erősítsd meg és hagyd őt fejlődni, felnőni.


NORMÁLIS VAGY? ÖSSZEVEREKEDTETNI EGY 7 HETES KUTYÁT? EGYÁLTALÁN HOGY JUT OLYAN ESZEDBE, HOGY ÖSSZEVEREKEDTETSZ KÉT KUTYÁT? Te nem vagy normális! Hozzád kutya sem való.. -.- Majd ha megkapta minden oltását, és kiviheted az utcára kutyák közé is, (3 hónapos kor környékén) akkor viheted kutyatársaságba, kölykök közé (kutyaovi nagyon jó lehetőség ilyen téren) és megerősítheted a szocializációját, mert az nagyon fontos.

2011. máj. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én mágus vagyok!


Meg tudom mondani a kérdésedre a választ, ha megírod ide a neved és a személyi igazolvány számod vagy lakcímed. Van egy kristálygömböm is.


Télleg mágus vagyok!

2011. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösz a tanácsokat
2011. máj. 15. 12:00
 6/6 A kérdező kommentje:
2 válaszoló: az:D
2011. máj. 15. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!