Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A német dogok milyen kutyák?

A német dogok milyen kutyák?

Figyelt kérdés
Nyugisak? Lehet velük sétálni? Többet esznek 1 felnőtt kaukázusinál? Lehet télen nyáron kint tartani? (persze hőszigetelt kutyaházzal) Tapasztalatok?
2011. máj. 15. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyok.
2011. máj. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

érzékeny, "hisztis", egygazdás kutyák, arról nem is beszélve, hogy olyan gazda kell, aki elég erős ahhoz (pszichológiailag és fizikailag egyaránt), hogy meg tudja fogni azt a 80 kg izmot, ha megindul... nagyon jó őrző-védők, de a tanítást később kell kezdeni, mint más fajtáknál, mert elég későn érnek. Könnyen elronthatók, sértődékenyek, pozitív megerősítéssel lehet őket a legjobban képezni...


Előrebocsátom, hogy nincs német dogom, nagyon szerettem volna, utána néztem mindennek, de túl kezdő vagyok hozzá, husky lesz helyette...


Ez a fajta egész embert kíván, pláne az elején, rengeteg sétával... a tartása drága (a táp és az egyéb felszerelések miatt is), pláne, ha télen-nyáron kint lenne, szép méretes kutyaház kell neki :)


Ha hasznosnak bizonyultam és van még kérdésed, szívesen válaszolok akár privátban is...


Tessa

2011. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Magasságra az legnagyobbak,igen esznek annyit.Játékosak és nyugisak ahogy én ismertem(2-öt) de ha fiút akarsz lehet hogy domináns lesz és elkezd verekedni.(Ez az összes fajtánál benne van a pakliban)Mivel rövidszörüek kinnt a telet nem nagyon szeretik hamar szétmennek az ízületek.Bennt meg iszonyat helyet foglalnak.Szerintem válaszz inkább kisebb kutyát.
2011. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na letettél a bernáthegyiről?:D
2011. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Emlékszem a kérdéseidre és a körülményekre, a német doggal egy fokkal nehezebb lenne mint a bernáthegyivel. Nagyon fontos, hogy jó tenyésztőtől vedd, kifejezetten magas az ilyen olyan betegségek aránya ennél a fajtánál.
2011. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem, nem tettem le a barnáthegyiről. csak utánanéztem és az árát, meg legalább 1 évi tartását, plusz a kezdő felszerelések 1 év alatt nem összegyűjthető. főleg 13 évesen. :D
2011. máj. 15. 14:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, 13 évesen ne akarj se bernáthegyit, se német dogot... fiatal vagy még hozzá, nem tudnád kezelni, neked se lenne jó, de szegény kutya tönkremenne benne...


A szüleiddel közösen vállalj kutyát, kutyaiskolával, szakszerű segítséggel, stb...

2011. máj. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Árban a német dog ugyanannyi, vagy talán több is a bernáthegyinél, ez vásárlásra, tartásra is vonatkozik.
2011. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!