Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan rossz. Történt veletek...

Olyan rossz. Történt veletek valamikor ehhez hasonló?

Figyelt kérdés
Nekem 4 éve elkellet altatni a kutyámat. :( Szuka Beauceron fajtájú volt és nagyon szerettem. Mellette nőttem fel. Mindig amikor gépeztem akkor a fejét odatette a lábamra hogy simogassam meg. Azért kellet elaltatni mert rosszindulatú rákja volt.Mikor apájék vitték el az állatkórházba elaltatni én a dédimamámnál voltam, a kocsiban átöleltem és sírtam,átöleltem. Még 10 éves voltam kb. . És most van egy törpepincser kutyám. Ami kisebb méretű rotweiller-ből és a manchester terrier-ből lett tenyésztve. 3 éves szuka . És ma is amikor hazajöttem megint rágondoltam az elaltatott kutyámra (már kb. egy hónapja majdnem minden nap ) és sírtam. Vittem le a mostani kutyámat és megláttam a volt kutyusom nyakörvét. Leültem és sírtam-sírtam, a törpepincser kutyám odajött hozzám és végignyalta az arcomat és a könnyeimet is. :) Ez hogy visszagondolok rá mitől lehet?
2011. máj. 16. 14:41
 1/5 A kérdező kommentje:

Jah és a mostani kuttyom olyan dolgokat csinál mint a régi.

Am bocsi a szóismétlésért . :) és a hosszú szövegért. 3.dikos voltam és 9 éves bocsi

2011. máj. 16. 14:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert nagyon szeretted! Nekem a kutyám lebénult, el kellett altatni én akkor 14 éves voltam,emlékszem iskolából jöttem haza, és már nem várt a kapuban mint régen...nagyon rossz volt. Utána 1 évvel később, kaptam egy másik kis kuvasz kölyköt, de így lassan 10 év után is sokszor eszembe jut még, főleg ha meglátom egy fényképét, vagy a nyakörvét, vagy eszembejut egy történet vele...de szerintem ez mindenkivel így van, aki szerette a kutyáját.
2011. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt kutyám, igaz csak egy-két évig, elütötte az autó. Ennek már több, mint 10 éve és még mindig nagyon hiányzik és én is szoktam sírni miatta, főleg ha összetalálkozom a fényképével! Azóta sincs kutyám, de nagyon szeretnék egyet!

22/N

2011. máj. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, sokszor.

Kutyától kezdve törpehörcsögig.

Azért mivel szeretted és mivel hozzászoktál a tulajdonságaihoz(az mikor a lábadra feküdt).

2011. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nemhalt még még egy állat sem a környezetemben,de van egy tacskóm ami 6 éves és minennél jobban imádom.Az én szívemhez minden állat közel áll,nemrég a szomszéndunk beagle kutyáját tallátam félholtan csupa véresen az árokba azonnal elkezdtem sírni pedig annyira nemis ismerem és rohantam a gazdájának szólni,hogy itt a kutyája.Elvitte orvoshoz és talán ha nemveszem észre akkor már meghalt volna.Még most sem tudtam nagyon feldolgozni a történteket de az a lényeg,hogy a kutya jól van.:)
2011. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!