Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutya kiscica milyen...

Kölyök kutya kiscica milyen párosítás?

Figyelt kérdés
Van egy fél éves kutyám (leendő nagytestű) és szeretnék mellé egy cicát, hogy ne unatkozzon, még dolgozom. Egy másik kutyán is gondolkodtam, de az már sok lenne. A cicával nem kell olyan sokat foglalkzni (tanítani, futtatni, sétálni), azért gondoltam erre. Rá is napi 6-8 órát szánok, több már nem férne bele. Minden cicával játékos, csak a cicák nem annyira, de ha pici cicát fogadnék be mellé, megszoknák egymást, és jól ellennének?
2011. máj. 16. 14:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
inkább ezzel foglalkozz többet
2011. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
kutyából nem lesz szalonna...
2011. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
csak azért h ne legyen egyedül a kutyát, ne legyen ciciád, de ha szeretnél cicát akkor legyen. persze megszerethetik egymást, miért ne. a menhely telel van olyan felnőtt macskákkal akik kutyabarátok.
2011. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Stafim van, az otthon én "uralkodom", lenn csak a szagok miatt csavarog el néha, és nem mindig jön vissza elsőre, el kell indulnom felé, hogy vegye a lapot. De igazatok van, ráérek még a 2 kutyával.

Aki azt írta, hogy "ezzel foglalkozzak többet", mire gondolt? 6-8 órám van a kutyusra, 8 órát dolgozom, és valamikor aludni is kell, nem? Na mindegy, nem értem.

Köszönöm a jó tanácsokat, egy darabig marad csak ő.

2011. máj. 17. 15:18
 15/16 anonim válasza:
sztem jol kijonnének... nalam a cica kereste a kutya tásaságát..mikor kicsit erosebben megfogta a kutya lekarmolta az orrát...és most már tudja a kutya is h nem lehet neki bántani a cicát! Most ok már a legjobb barátok, imádják egymást!
2011. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mi a cicát úgy szedtük össze, hogy kutyasétáltatásnál hozzánk csapódott. 3-4 hónapos volt akkor a kutya is és a macska is. Hazahoztuk, imádják egymást, néha együtt alszanak. Van, hogy a kutya kezdeményezi a játékot, de a macska is szokta. Szerintem jó ötlet lenne.

Kutyát viszont ne, csak ha már maximálisan megbízol a kutyádban. Még el sem kezdett kamaszodni, valószínűleg néhány hónapon belül elég nehéz lesz vele. Akkor legyen még egy kutya, ha már mindig behívható a mostani, és mindenről letiltható.

2011. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!