Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Embereknek való zöldkagyló...

Embereknek való zöldkagyló kapszula kutyáknak?

Figyelt kérdés
Lehet adni? Vélemények?
2011. máj. 17. 09:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

hát nem tudom...én kutyáknak valót adok az enyéimnek. az emberékeben lehet egyéb adalékanyag ami nem lehet jó a kutyának.

sztem hivj fel egy állatorvost, telefonos is sziveen segítenek általában. embereknek való gyógyszereket sem kaphatnak, csak amiket az orvos javasol, mert ő tudja mi az a plusz ami már mléreg a kutyának.

2011. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor milyet adjak neki? Melyik a legjobb?
2011. máj. 17. 09:54
 3/17 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt érdemes lenne megvenni? Nem hamis, vagy valami? Elnézést a buta kérdésért..

2011. máj. 17. 09:59
 4/17 anonim ***** válasza:
Sokan adják, igazából a jobb minőségűekben tényleg nincs semmi más, csak zöldkagyló, szóval nyugodtan. De ha felhívsz egy állatorvost, hogy melyik adható nekik tutira, az a biztos.
2011. máj. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Izületekre adhatsz neki Proenzi 3-at is. Sokkal olcsóbb és az is tökéletesen megfelel. Az én kutyám is azon nőtt fel, az állatorvos javasolta.
2011. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Idősödik, nehezebben áll fel, megrogyik a lába, ilyesmi panaszai vannak. De vidám kutya, eszik is rendesen. De valamit mindenképp szeretnék adni neki.
2011. máj. 17. 10:23
 7/17 anonim ***** válasza:
én Luposan Gelenkkraftot adok a kutyáimnak. 600G kb 7000 Ft, az egyik legjobb termék a piacon. drága, de sokáig elég.
2011. máj. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

most néztem a linkedet, arról is azt olvsatm h jó.

amit én ajánlottam az por, nedves kajához kell keverni. sztem az a 300 tabi egy évre jön ki a 12000ből, a porom meg 7000ből fél évre.végülis is ugyanott vagy kb.

nekem azt mondta a doki hogy a luposan a legjobb, de ez az ő véleménye.

megbízható vaterásnak tűnik az eladó. sztem nem hamis, olvastam már róla.

2011. máj. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Lavet synoflex

[link]

Luposan

[link]

Caniprem

[link]

mi ezeket szoktuk adni de az utolsó az egy ilyen általánosabb vitamin

2011. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Ninna ♥ ***** válasza:
Szerintem is a Luposan Gelenkkraft a legjobb, én is azt adom mind a két kutyusomnak folyamatosan, és semmi baj nincs az izületeikkel, pattognak, mint a labda :-) Én még a Korvimin port kaptam javaslatnak, na meg a Luposant. Sokan említik a Proenzi 3-at is, szerintem azt is ki próbálhatod, persze, mindent csak az állatorvosi konzultáció után.
2011. máj. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!