Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Embereknek való zöldkagyló...

Embereknek való zöldkagyló kapszula kutyáknak?

Figyelt kérdés
Lehet adni? Vélemények?
2011. máj. 17. 09:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
inkább a kutyánakvalót add nekik.
2011. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan adhatsz emberit én is azt adok a zöldvér termékcsaládból a zöldkagylót,ennél nincs adalék anyag ugyan annyi mg zöldkagylót tartalmaz mint a kutyáknak való,még több fajta vitamin van benne mint a kutyásba,és olcsobb is.
2011. júl. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én fél évig adtam neki(idős,csípődiszpláziás)az emberi zöld kagylót,egyrészt mert abban megbízom,másrészt mert elmondta az állatorvos,hogy a kutyák jóval savasabb gyomra kinyírja az ilyen proenzi-féléket(ami elvileg szintén kagylóból van,de ki tudja?)minél egyszerűbb a forma,annál jobban beépül nekik.Határozottan jót tett neki a zöld kagyló!Én a kapszulák tartalmát kevertem a kajájába,így egy nap elosztva kapott kb.3000mg-ot.Most szünetet tartok belőle,addig kollagént kap.
2011. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
És amitől még jobban lett(akkor még nem is kapott kagylót)az a bioflavonoidos C-vitamin!Igen,normál esetben a kutya megtermeli a magának valót,de ha bármilyen betegsége,fertőzése van vagy öreg,akkor szükséges lehet a pótlása.Az én kutyusom már kuriózum,de sosem találják el a korát.
2011. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
állítólag megtermeli a C vitamint gyakorlatilag egyre több kutatás van ezzel kapcsolatban az USA ban és már több angol/ német nyelvű publikációban olvastam, hogy a DP nek a skorbuthoz hasonló tünetei vannak és nagyon jó eredményeket értek el DP-s kutyák C vitaminnal való kezelésével.. szóval biztos ami biztos alapon én a kicsiknek szoktam adni 60mg C vitamint 2 éves korukig (a dokim szerint kárt nem csinálhatok vele de lehet tényleg használ)
2011. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60 mg-al tényleg nem csinálsz kárt.Én elosztva kb.3000mg-ot adok neki(acerolából kivontat)
2011. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az előző bejegyzésed igen hasznos volt!
2011. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!