Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye, hogy kissé elutasító...

Ugye, hogy kissé elutasító volt? Vagy csak nemek tűnt annak?

Figyelt kérdés

Felhívtam egy tenyésztőt, hogy szeretnék érdeklődni, hogy mikor lesz alom. Persze itt szépen bemutatkoztam, elmondtam, hogy kiállításokra szeretném majd vinni a kutyát stb. Plusz érdeklődtem, hogy olyan szőrzettípusú kutya szerinte lesz-e az alomban ami nekem "kéne". Erre ő Finoman fogalmazva elküldött a búsba, hogy neki csak Augusztusban lesz alom és akkor is csak minimum Október végén lehet majd elvinni a kutyát, meg különben is először a külföldi érdeklődőket "szolgálja" ki. Meg, hogy Én, hogy képzelem azt, hogy csak így rátelefonálok...Alig bírtam szóhoz jutni. A végén pedig lerakta a kagylót köszönés nélkül.

Na szerintetek?


2011. máj. 17. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy magamat ismerem visszahívnám, és elmondanám h mi róla a véleményem. Kiezte?? :S
2011. máj. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez egy köcsög. Keress másikat!
2011. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mekkora bunkó :O én még akkor se bunkózom a vevőkkel ha ők szemetek velem...keress egy másikat, ilyentől nem vennék kutyát. Meg mi az, hogy előbb a külföldieket? Én mindig örülök ha marad Magyarországon kutyám (ami sajnos ritkán fordul elő) ilyenkor láthatom felnőni...az olyan jó:)
2011. máj. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Öntelt bunkó! Ki volt ez?
2011. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 D.O.81 ***** válasza:
55%

Üdv!


Ez nem tenyésztő, hanem egy SZAPORÍTÓ!


Ha ki akarsz vele b@szni, akkor ráküldöd a víz, gáz , elektromos műveket, az adóhatóságot. De ez már rád tartozik, hogy ráborítod az asztalt vagy sem.


Üdv!

2011. máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy elég jó hírű Kínai Kopasz Kutya Tenyésztő volt.
2011. máj. 17. 17:23
 7/12 anonim ***** válasza:
attól még, hogy egy bunkó lehet jó tenyésztő...csak hát ugye na...azért nem a vevővel kéne így viselkedni...
2011. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen bunkótól akkor sem vennék kutyát, ha a legjobb tenyésztő, sőt, ha csak ő tenyésztené az általam keresett fajtát, inkább választanék másik fajtát.


Ha híres, akkor nyilvános email címe is van. Én elküldeném neki ennek a kérdésnek a linkjét a helyedben!

2011. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem bizony fontosabb volt a tenyésztő személyisége, mint a híressége. Én úgy gondolom, hogy ahogy a szaporítókat sem támogatjuk azzal, hogy tőlük veszünk kutyát, úgy az öntelt bunkó tenyésztőket sem - hátha így kevesebb vevője lesz és elgondolkodik a modorán. Másrészt azon szoktam gondolkodni, hogy ha a vevővel ilyen, akkor vajon hogy bánhat a kutyáival?
2011. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tényleg tulok volt, de azon jót kacagtam, hogy megkérdezted, hogy a kopasz kutya szőrzettípusa milyen lesz:)

Bár ezek szerint Te púder pamacsot keresel.

2011. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!