Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye, hogy kissé elutasító...

Ugye, hogy kissé elutasító volt? Vagy csak nemek tűnt annak?

Figyelt kérdés

Felhívtam egy tenyésztőt, hogy szeretnék érdeklődni, hogy mikor lesz alom. Persze itt szépen bemutatkoztam, elmondtam, hogy kiállításokra szeretném majd vinni a kutyát stb. Plusz érdeklődtem, hogy olyan szőrzettípusú kutya szerinte lesz-e az alomban ami nekem "kéne". Erre ő Finoman fogalmazva elküldött a búsba, hogy neki csak Augusztusban lesz alom és akkor is csak minimum Október végén lehet majd elvinni a kutyát, meg különben is először a külföldi érdeklődőket "szolgálja" ki. Meg, hogy Én, hogy képzelem azt, hogy csak így rátelefonálok...Alig bírtam szóhoz jutni. A végén pedig lerakta a kagylót köszönés nélkül.

Na szerintetek?


2011. máj. 17. 16:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem kiváncsi a Te kis szaros 130 ezredre, amikor külföldre eladja 800-1000 euróért. Valószinű ott van valami kiépitett vonala. Ne tárgyalj az ilyennel, és ne fujd fel magad miatta. Bunkó, és kész. Ezek után pedig nem is biznék meg abban, hogy jó minőségü szép kiskutyát adna.
2011. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A szőrzettípust arra értettem, lesz-e true hairless szerinte az alomban vagy nem:)

Köszönöm a válaszokat.

2011. máj. 19. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!