Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miket főzöl a kutyádnak? Mi a...

Miket főzöl a kutyádnak? Mi a napirendje?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ma rakott krumplit főzök.

Így a kutyus is azt kap.

Remélem ízleni fog neki.

2011. máj. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Általában csirkemájat és rizst, mert ezeket nagyon szereti. De szoktam még főzni neki csirkefarhátat, meg csirkehusit is. A száraz táp mellett néha ezeket kapja kiegészítőnek.

Enni mindig este kap, mert délután van egy másfél órás séta amikor a futtatóra megyünk és kutyákkal van. Illetve még este is egy fél-egy órás séta hol tanulunk és gyakorlunk. Itt is jutalmazom szóval ezt is üres pocival kell. Na meg azt sem akarom, hogy bélcsavarodást kapjon szóval ezért mindig este kap enni.

2011. máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5 kor kelünk 1 óra séta az éppen aktuális eladó vagy megtartott fiatal kutyákkal(ha fiatalok éppen nincsenek akkor a nagyokat szoktam vinni). Délután mikor haza érek kiengedem őket a kennelből és megy a játék az udvaron. Ete megint egy séta ilyenkor már a nagyokat is ki szoktam vinni. A menü az esetek egy részében táp máskor rizs, marha/kecske hús, zöldségek, gyümölcsök reszelve, joghurt, kecskesajt ehhez kapnak táplálék kiegészítőt (általában mindenki mást, amiről úgy gondolom, hogy szükségük van 3 Grizzly salamon oil) Kaja után 1 óra kennel fogság majd egy esti levezető labdázás
2011. máj. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!