Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullterrier ezek a szempontok...

Bullterrier ezek a szempontok alapján jó választás?

Figyelt kérdés

Panel lakásban élek..

Sportos életmódot folytatok.

15 éves lány vagyok, a család kutyáit én is neveltem:)

Ha Bullterriert veszünk,akkor mindenképpen vinni fogjuk kutyasuliba hogy semmi probléma ne legyen vele:)

Reggel 6 kor kelek, reggel egy fél órás séta, délután pedig ráérek egy több órás sétára, és szellemi foglalkozásra, játékra.

Panelbe ilyen feltételek mellett vállalható ez a fajta?

Köszönöm:)


2011. máj. 18. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint nemigen szeretnek egyedül lenni,és nagy lakberendezők felnőtten is.

Egyébként igen,jó választás lenne.Érdemes lenne nem kölyökkel,hanem érettebb egyéniséggel kezdeni,akár ideiglenes befogadóként is.A fajtamentők biztosan segítenek.Fontos:sok szaporító foglalkozik a fajtával,az olcsón vett kutyák általában problémásak,betegek.A fajta hajlamos bőrproblémákra,vesebetegségekre,vigyázni kell.

Tudni kell róluk,hogy szinte betegesen ragaszkodnak a gazdához,jó humoruk van,de makacs kutyák.Hiába tud egy utasítást tökéletesen,ha neki épp nincs kedve hozzá,nem fogja megcsinálni,tehet a gazdi bármit.

Sokan közülük más kutyákkal túl dominánsak,és a harci kutya-múltjuk miatt gyakran előfordulnak balhék más kutyákkal.

Nekem kettő van,és mindig is bullom lesz,míg élek.

2011. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon vigyázz a bullterrierrel mivel nagyon hamar elkell kezdeni nevelni őt mert ha megnő nem fog hallgatni rád és akár ellened is fordulhat.

De ha elviszed kutyakiképzőhöz és tényleg végrehajtod amit ide leírtál nem lesz gond! Sok türelmet a kutyushoz!

2011. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Francesca_ ***** válasza:
Miniatűr?
2011. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

21.33-asnak:volt már bullterriered?

SOHA nem támadnák meg az imádott gazdát.Persze ennek feltétele,hogy szeretettel legyenek nevelve.

Egyik bullom,ha nem tetszik neki valami,rám szól,vartyogva morog.Na én hozzávágok valamit,mire sértődötten kivonul.De eszébe nem jutna megharapni.

2011. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is bullom van lakásban. Szerintem jó választás ha eleget sétál otthon leginkább csak alszik:)
2011. máj. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem..:)

köszönöm..még utána nézek a dolgoknak:)

2011. máj. 20. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!