Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért fedez egy tk-s, és...

Mennyiért fedez egy tk-s, és egy tk nélküli kan?

Figyelt kérdés
Nem kell a szaporítós duma egy válaszolótól sem, köszönöm, a kutyám ivartalanítva van. Szimplán érdeklődés miatt kérdezem, hogy mennyi a különbség.
2011. máj. 19. 07:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert többen leszóltak, hogy milyen szép a kutyám, (tényleg tk-snak nézi mindenki), és milyen hülye vagyok hogy ivartalaníttattam, mert mekkora pénz lett volna, ha fedez. És kíváncsi voltam, mekkor pénztől "estem el".
2011. máj. 19. 19:26
 12/13 nory0722 ***** válasza:
Engem is sokan megszólnak,hogy ne ivartalaníttassam a kanomat( a szukám már ivartalanítva van,sosem fialt),mert hogy milyen szép...hasonlóak,meg hogy az milyen szemétség már,rá se tudnának nézni a kutyára. Én meg igenis rá tudnék nézni,pont hogy jobb lesz úgy neki is. Nincs a közelünkben szuka kutya(csak ivartalanított),de mivel nem is fedez,így meg pláne hogy csak rosszabb neki. Ezeknek mindig azt mondom,gondoljon bele,neki milyen lenne így élni. Amint megérez egy tüzelő szukát,meghülyülne,és szegény nem is fedezhetni(suliban előrfordul tüzelő szuka kezdeti időszakban). Tehát szerintem ha nem is a rossz alom az első ok a gazdiknak,hogy ne fedeztessenek/ivartalaníttassanak,akkor legalább azt vegyék figyelembe,hogy ez az igazi 'állatkínzás'. De ez csak az én véleményem.
2011. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne szivd magad, mert nem épithettél volna palotát a fedezések árából, lehet még egy kalyibát sem:))) Az én kanom amennyit fedez, még a kutyaiskola árát sem hozza be:))))) Meg ugy vettem észre, hogy mindig van egy top kan, és ahhoz mennek. (legalábbis az én fajtámnál), és az általában mindig külföldi:)))))
2011. máj. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!