Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallottatok az ultrahangos...

Hallottatok az ultrahangos ugatásgátlo nyakörvröl?

Figyelt kérdés

Tudom sokan ellenzik ezeket a dolgokat,az elektromost nem is akarom kipróbálni,ez viszont nem tünik kegyetlenkedésnek.Próbálta már valaki?


Mielött lehurrogtok,azért kell a 2 westimnek,mert a szomszédok közül egy van aki a minimális ugatást se viseli el,mert mikor dolgozom,néha ugatnak a kuyáim,mondjuk ha kintröl más kutyákat hallanak,stb.


tapasztalatokra lennék kiváncsi,ha valaki mégis ellenzi kérem megfelelő hangnemben tegye.

Köszönöm.


2011. máj. 19. 08:08
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Csak rövid időröl van szó mert ha minden jol megy akkor pár hónap és költözünk innen.

és ráadásul nem fiatal kutyák....vagy ötlet hogyan lehet leszoktatni erröl öket?(fél10töl fél6ig vannak egyedül,nem minden nap,de hát dolgoznom kell....)

2011. máj. 19. 08:52
 12/20 LN09 ***** válasza:

Szeretem az ilyen ráérő embereket, akik ilyenekkel foglalkoznak.

Társasházban lakunk, a szomszédban nemrég született kisbaba, az én kutyám is szokott ugatni. De nem szól senki, megértik, pedig aztán nálunk papírvékony falak vannak. Én is hallom a társasházi életet nap mint nap, de sajna azt kell mondanom, hogy ez van, ezt vállaltam mikor ideköltöztem. Szóval a nénike vagy szokik vagy szökik. Ennyi idősen igen jó hallása van :D


Arra azért figyelj, nehogy véletlenül is mérgezze a kutyádat! Nálunk most ez a "menő". Büntiből mérgeznek. Csak arra nem gondolnak, hogy azt a mérgezett cuccot egy gyerek is felveheti...


A nénike ha zavarja állja a fele ugatásgátlót. Ha nem akkor vegyél neki egy pár füldugót. Én ezért tuti nem verném magam költésgekbe.

2011. máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
MŰKÖDÉS: a Super Bark Stop kutyaugatás szabályozó készülék a kutya rossz beidegződését (feltételes reflex-ét) változtatja meg és ehhez időre van szükség. A tanulási folyamat ideje függ a kutya fajtájától, tanulási képességétől stb. Legyen türelemmel, a pontos beállítást követően működtesse a készüléket 2-3 hétig és a várt hatás nem marad el. A Super Bark Stop használatával a kutya a hosszú, órákon át tartó - többnyire éjszaka vagy hajnalban tapasztalható - ugatásról szoktatható le. Az ugatásgátló - működési elvéből adódóan - nincs hatással a süket kutyára.
2011. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ez nem működési elv, hanem marketingduma. Ebből nem derül ki, hogy miként működik.
2011. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Szekeres Juli ***** válasza:

Egyszer véletlenül próbáltam ki, és működött:

Ha valaki haragszik rád, kérj tőle egy apró szívességet, amit szívesen ad (mert az ő hozzáértését, fontosságát kiemeli)! Nem vicc! Próbáld ki a szomszéddal, és meséld el, hogy nála bevált-e! Nem kerül semmibe :-)

2011. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Szivességet nem lehet tőle kérni mert mindenben rossszindulatú(amugy öreg pasi nem nénike)
2011. máj. 24. 09:14
 17/20 LN09 ***** válasza:
Nénike, bácsika, egyre megy :)))
2011. máj. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
nyolcad arányban higíds fel ecetet vizben tölst vizipisztolyba, és mikor ugatnak a kutyák spricelj a mellkasukra vele, de ugyhogy ne lássák hogy tőled jön. nem szeretik az ecez szagát
2011. máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszi,de pont az az időtartam a lényeg mikor egyedül vannak.mert amugy nem ugatnak.
2011. máj. 31. 06:59
 20/20 anonim válasza:
Én olyan elektromos ugatásgátlót vettem már 1 éve ami először 3-szor sípol a hangos ugatásra és csak a 4.alkalomkor csipi meg egy kicsit.Nekem ez bevált a kutyám megnyugszik és alszik ha rajta van.Nem ugat és nem sztresszel ha ráteszem.Már ha rajta van tudja h csödbe kell lenni és nagyon jól viselkedik.Csak akkor használom ha egyedül marad itthon, de nekünk bevált.
2013. jún. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!