Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Égő férfinak mini yorkit tartani?

Égő férfinak mini yorkit tartani?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 19:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%
Hát, én biztos nem tartanék. Jobban szeretem a kutya kinézetű kutyákat. De ez a te döntésed, ha neked tetszik...
2011. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%
Mini yorki nincs, és igen, az.
2011. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%
Férfinak IS.
2011. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik nyugodtan tarts, ne törődj másokkal.:)

Márait idézném:

“Mások nevezzék csak gyöngeségnek az állatszeretetet, gúnyoljanak ezért – te sétálj csak nyugodtan a kutyáddal. Jó társaságban maradsz, s Isten is tudja ezt.”

2011. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Kutyával igen, na de egy yorki?? Macskának is vicces...
2011. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 xnorkax ***** válasza:
84%

Egy: mini yorkshire terrier nem létezik!

Kettő: miért lenne égő? ha ezt a fajtát szereted, ez az álmod, akkor ne álljon az utadba semmi... nincs sehol sem leírva, hogy egy férfinak csak dán dog méretű kutyája lehet. :D ez olyan, mint egy nő nem tarthatna nagy testű kutyát.

2011. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%
Mini yorkit égő, mert olyan nincs is, normális yorkit nyugodtan tarthatsz. Nagyon vagány kis terrier, csak normálisan kell nevelni:-)
2011. máj. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az.Egy helyesen nevelt,jól viselkedő,engedelmes kutya fajtától függetlenül inkább büszkeség,mint,,égő".Mert bizony,egy yorkie is éppúgy a fejére tud nőni a gazdájának,mint bármilyen másik,nagyobb testű kutya.Ha neked személy szerint az tetszik,semmi akadálya!A yorkshire terrier-ahogyan nevében is benne van-valójában terrier,egy kőkemény jellemű kis kutya.Ha nem masnikkal csicsázod fel,hanem helyesen neveled,tanítod,egyáltalán nem lesz,,ciki".Arra figyelj csak,hogy mini yorkie nincs,csak a szaporítók terméke",valójában a standard szerint egy méret van.Ha hobbi célra keresel,ajánlom,fajtamentőknél,menhelyen nézz körül,ha komolyabb szándékaid is vannak(pl kiállítás)csak jó tenyésztőtől érdemes venni,mivel a szaporításnak köszönhetően"nagyon leromlott az állomány,rengeteg az örökletes betegség,amelyek alól garancia csak tenyésztett,betegségszűrt kiskutya esetén van!
2011. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a múltkor egy olyan férfival futottam össze, akinek csivavája volt, és mindent gondoltam, csak azt nem, hogy égő. Inkább aranyosak voltak együtt és jó volt végre látni a környékünkön egy olyan féfit, akinek nem Németjuhásza vagy Stafija van...
2011. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Múltkor találkoztam egy férfit, aki egy yorkie-val volt, és bár először nagyot néztem, azért mikor láttam, hogy milyen jól kezeli a kutyát, és hogy milyen jól kijön vele, meg hogy nem gügyög neki mint sok nő csinálja, inkább azt mondtam, milyen jó már! Egyrészt mert az eddigi ismerőseimnél eléggé el voltak kanászodva a yorkik, meg az ilyen kisebb kutyák, de ez a pali amellett, hogy jól kezelte, még azt mondom jól is mutatott a kutyával. :)
2011. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!