Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Égő férfinak mini yorkit tartani?

Égő férfinak mini yorkit tartani?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 19:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
32%
Egy kutya nem lehet égő!!! Egy kutya az kutya, ha hozzá vonzódsz, tartsd ezt a fajtát, de állítólag a mini az egy génhibás "fajta" ami nem is fajta csak ráfogták h drágán eladhassák
2011. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak megerősítették a saját véleményemet. Ha van vkinek esetleg jo tippje kihez fordulhatnék bizalommal ha egy kisfiut szeretnék, kérem jelezzen. Sz.sz.b.megye. Köszönöm
2011. máj. 19. 20:54
 13/20 panettone ***** válasza:
60%

Szerintem ebből csak a mini az égő, de a yorkis pasi szerintem pont az a kategória aki nem egy töketlen bunkó aki a halál agresszívvá nevelt kutyájával pótolja a hiányzó önbizalmát.

Egy yorkis pasi bevállalós, humoros és ha a kutyája még jólnevelt is akkor le a kalappal. Csak azt a minit feljtsd el, normális tenyésztő ki nem ejti a száján. Az epilepsziával foglalkozó doki nénik szerint a spanik után a yorkik a leginkább terheltek . . .ne kísértsd a sorsod

2011. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
22%
Múltkor láttam egy férfit yorkieval az is meleg volt...
2011. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szánalmas...egy férfihoz valami férfiasab kutya illik nem ez"
2011. máj. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Jellemző.....szerintem meg az a szánalmas aki ilyet leír - előző.

Szerintem azok a pasik mondanak ilyet, akik a kutyájuk küllemében kompenzálják a "mindenféle" hiányosságaikat.


Némelyik gazda kezében a yorki intelligensebb, mint a fent említett kutyatulajdonos:)))

2011. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 diagnostic ***** válasza:
100%

Nem égő.

Pont a minap láttam egy 20 év körüli srácot egy tényleg mini yorkival(sose értettem,mire mondják,hogy mini,de mostmár tudom.... a kutya nem volt nagyobb egy tengerimalacnál).

Viszont totál pluszpont volt,hogy nem kapta ölbe :) a kutya póráz nélkül gyönyörűen sétált, sőt,még a kutyámmal is összeszagolhatott. Ritka dolog... Úgyhogy nem,nem égő,csak akkor már tényleg yorky legyen,ne mini

2011. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
aki 'miniyorkit' tart, vásárol az a szaporítókat állatkínzókat támogatja!
2011. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
kinek a pap kinek a papné" én nőként se tartanék nem,hogy férfiként-undorito kutyának találom öket. a yorskis gazdikall meg nem igen vagyok jobba igy tapasztalatbol itélek bocsi..
2011. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Felénk is lakik egy srác, akinek yorkija van. Inkább vicces volt eleinte, mint égő. Ha ilyen kutyát szeretnél, akkor azt tarts.
2011. máj. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!