Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, vegyek először?...

Mit tegyek, vegyek először? Sürgős!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek, mikor érdemes elkezdeni a bevásárlást a kiskutyámnak? Holnap lesz 6 hetes, 8hetesen lehet érte menni! Mit vegyek meg elsősorban?


Másik kérdésem, ami nem éppen ehhez a témához kapcsolódik, de a kutyám fényképet ma küldték el mms-ben. Nem tudjátok véletlenül, hogy hogyan lehet feltenni a képet a gépemre? Mivel üzenet :S


Válaszokat előre is köszönöm!


2011. máj. 19. 19:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A szülők törzskönyvesek,oké.Csak épp ez semmit nem jelent,ha a kicsit nem törzskönyvvel,chippel,szerződéssel adják.

Meg az is baj,ha a szülők nem rendelkeznek eü.szűrésekkel,amiről papírt is mutatnak az eladók.

2011. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Emiatt nem aggódom. Beszéltem velük telefonon, és mondták, hogy minene megvan a szukának,és ha kell meg is mutatja :)

Az kicsik apja most halt meg :( 14 éves volt :)

2011. máj. 20. 06:45
 13/15 anonim ***** válasza:

A kicsik apja nagyon idős volt. Ilyen idősen már nem szabadna a kan kutyának fedeznie (vagy 6 éve nem lett volna már szabad). El is pusztult, tehát beteg volt. Hiába néznek ki most egészségesnek a kicsik, nagy az esélye, hogy később gondok lesznek.

Szomorú, hogy ilyeneket kell olvasni.

Jól gondold meg ezt a vásárlást! Tapasztalatból adom ezt a tanácsot. Sajnos!

2011. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Micsoda??

14 év, az szerintem szép életkor.

Én is elgondolkoztam, hogy lehet-e ilyen idősen fedeztetni......


Itt a link:

[link]

A két szülő a képen...

2011. máj. 21. 11:15
 15/15 A kérdező kommentje:

Felhívtak őket, mert nem értettem, hogy mi az, hogy 14 éves a kicsik apja.

Mondta, hogy tévedés történt :D

A szuka kutyának, halt meg az apukája most, 14 évesen :D Nem a kicsik apja :) Mivel anyukám beszélt velük, így kérdezgettünk a szülőkről. A tenyésztő nem volt "világos " :))

Azért köszi a válaszokaat! :D

2011. máj. 21. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!