Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, ha a kutyám rámmorog...

Normális, ha a kutyám rámmorog, amikor a kajájához nyúlok?

Figyelt kérdés

Szerintem nem. A kutyának soha, semmilyen körülmények között nem szabadna megmorognia a gazdáját, nem igaz? Kis 3 éves yorkie-m van (fiú), és elég öntörvényű (pl. egyszer, amikor sétáltunk, kirántotta a kezemből a pórázt és el kezdett rohanni, és amikor ordítottam a nevét, hátranézett és futott tovább, szóval végülis egy óriási eséssel a betonra tudtam lefogni hogy ne menjen világgá -.-)... És amikor ételt adok neki rögtön odamegy és zabál, aztán ha belenyúlok vagy ha megsimogatom a fejét amikor eszik, morog mint egy őrült. Sőt, néha oda is kap (játékosan, nem úgy hogy fájjon)

Mit tegyek ezzel? Végtére is ha jól tudom ÉN vagyok a főnök, NEKI pedig engedelmeskednie kellene!

15/L

(Bocsi a hosszú szövegért)


2011. máj. 20. 08:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Pár tipp amivel a tudtára adod hogy ki is a főnök: ha morog vagy nem engedelmeskedik neked akkor fogd meg a pofáját és egy kicsit szorísd meg(de azért ne vonyitson a kutya:D). ezzel máris a tudtukra lehet adni h ki a főnök. vagy a másik ami általában bejön: szintén (az engedelmetlenség ellen)fogd meg a nyakán a bőrét(ahol kiskorába az anyja is megfogta) és kicsit rázd meg. Lehet h ez most egy kicsit hülyén, meg vadul hangzik, de hidd el hatásos.
2011. máj. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!
2011. máj. 20. 20:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!