Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Annyira tanácst...

Mit csináljak? Annyira tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretnék még egy kutyát de nem tudom honnan nagytestűt vagy óriást keresnék és nem tudom melyik menhelyről válasszak fejér megye környékén
2011. máj. 21. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan hol laksz, de Tatabánya mellett van a Noé állatotthon én őket nagyon ajánlom neked


[link]

2011. máj. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első, azt honnan vetted, hogy ez Tatabánya mellett van? Pesten van (egyébként én is ajánlom).
2011. máj. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az a Tappancs, mindegy őket is ajánlom :D Elnézéééést összekevertem a szezont a túrós derelyével!
2011. máj. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a link: [link]
2011. máj. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha esetleg tudsz utazni, eljöhetnél Komáromba is, itt van egy nagyon remek menhely:

www.rexkomarom.hu

Ez az oldalunk (én is önkéntes vagyok ott azon a menhelyen :)), itt találhatod meg az örökbefogadható kutyákat, kicsit is nagyot is óriásit is. :)

2011. máj. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!