Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Kér*lek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Kér*lek se*gít*se*tek. Nagyon tanácstalan vagyok. :///

Figyelt kérdés
A barátommal holnap leszünk együtt 7 hónapja...és kicsit megromlott a kapcsolatunk .. mert szerinte már itt lenne az ideje hogy lefeküdjünk de én még nem akarom ... meg a szüleim nem akarnak hozzá elengedni.... és ezért nagyon haragudott rám ... meg mostanában kicsi többet foglalkoztam az egyik barátnőmmel ... és most hétvégén összevesztünk .... és berugott elég csúnyán és lesmárolt egy lányt ... és aztán mindent bevallott de másnap nem emlékezett rá ... és aztán meg pár nap mulva bejelentette hogy tetszik neki egy lány és vele akar járni ... és akk szakitottunk is ... de aztán rám irt és bocsánatot kért mindenért és azt mondta h rájött h mégis engem akar mert szeret ... de azóta nagyon furcsán viselkedik ..alig ölel át alig csókol meg .... és azt mondja a haverja hogy nem tudja hogy mit csináljon ... de nekem nem mond el semmit ... és most fogalmam sincs hogy mit csinálja ... én csak állandóan sírok ... meg kedvetlen vagyok .. mert én meg mindennél jobban szeretem és nem akarom elvesziteni ... de igy sem jóó... mert ő is tiszta idegbeteg és nem ugy viselkedik velem mint régen .... (régen nagyon sokat ölelgetett .. .alig engedett el h ha mennem kellett puszilgatott csókolgatott most meg semmi szinte ... puszit is én adok neki meg én ölelem át ....) Szerintetek mit csináljak ?? Kérlek sok választ adjatok mert nagyon tanácstalan vagyok :'( ://
2011. okt. 20. 17:17
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Amugy15 éves lány vagyok
2011. okt. 20. 17:22
 2/24 anonim ***** válasza:
Nőj fel.
2011. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasi már 1x dobott egy másik csajárt!!! És még vele vagy?! :S Vissza sem fogadtam volna...

Dobd ki TE mielőtt ő tenné, 2x ne égj be ennyire.

Sajnállak olyan kis naiv vagy még!

Sok sikert!

L22

2011. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
Üljetek le és beszéljétek meg a dolgokat. Kérdezd meg tőle, hogy miért ilyen.
2011. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ...
2011. okt. 20. 17:27
 6/24 A kérdező kommentje:
1 válaszoló .... ezt mire érted?
2011. okt. 20. 17:28
 7/24 anonim ***** válasza:

(Szerintem ne írj ennyi ...-ot,mert nagyon zavaró olvasás közben).


Amúgy ha a tényeket nézzük,akkor:

1. megcsalt

2. elhagyott...

3. ...ráadásul egy másik lányért

4. visszasírta magát

5. azóta nem nagyon töri magát,hogy visszanyerje a bizalmad


Szóval szerintem ennél jobb is jön majd,felesleges húznotok egymás idejét,mert nem így viselkedne,ha még mindig odalenne érted.A tapasztalataim szerint ilyenkor csak egyre rosszabb lesz a helyzet,szóval a helyedben ezt nem várnám meg.


22/L

2011. okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

ohh régi szép idök XDD régen én is egy siros naiv pi..voltamXD


dobd ki... nincs mentség rá ha nem emlékszik rá hogy megcsalt...meg eleve iylen hülyeség miatt nem lehetne idegbajos hogy nem engednek szüleid hozzá. meg is értem öket! iszik, meg akar dugni! tökéletesen egyet értek velük.

a szexhez meg fiatal vagy. pláne egy ilyennel?....nagyon jol teszed hogy nem hagyod magad büszke vagyok rád. manapság nem sok fiatalnak van tartása....

keress mást. késöbb röhögni fogsz rajta és égni fog a fejed hogy hogy lehettél ilyen. én is ezt gondolom a régi fiatal énemröl XD

2011. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

tudom, és én is ezt javasolnám, de SZERETEM ezt a hülyegyereket

és nagyon nem akarom elvesziteni

2011. okt. 20. 18:56
 10/24 anonim ***** válasza:
tuti hogy csak szexet akar aztán dob,de várnod kellene még hisz csak 15éves vagy,
2011. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!