Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb családi kutyának?

Melyik a jobb családi kutyának?

Figyelt kérdés
Dél-Afrikai Boerboel, vagy Rottweiler? Kifejezetten nagy testű mastiff típusú kutyára gondolok, ami jó családi kutyának, de az idegenekkel szemben agresszív.
2011. máj. 21. 08:19
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Utolsó: A mostani kutyám is ilyen, ha kell aranyosan játszik, bújik az emberhez, ha pedig arra van szüksége akár harap is. Erre gondoltam. Egy kutya ami őrzi a házat, de nem falja fel a család tagjat.


Érti?


Enyi.

2011. máj. 27. 17:11
 12/32 Fuuton ***** válasza:
Akkor neked Bernáthegyi kell, azt nem is próbálják megtámadni, és olyan cuki.
2011. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
92%

remélem a kutyád okosabb, és normálisabb lesz mint te.

amit te szeretnél olyan kutya nincs, olyanná lehet nevelni !!

de , hogy te erre képes lennél azt a válaszaid alapján kétlem.

harci kutyát akarsz , aki önállóan cselekszik ( pásztorkutya ), aki szót fogad minden körülmények között, dacára annak ,hogy nem neveled ?? ( juhászkutyák )

akiből nem ölöd ki a harci kedvet ( terrierek )

, de legyen molosszus kinézete ???????????,,

komondor-tibeti masztiff keverék !!

aztán amikor a gyereked játszik az udvaron ,és te befutsz egy sörért , mert meleg van ??

csak a cipője mered meg ???

és te ilyen kutyát teremtettél !!!



EMBER, FELELŐSVAGY ÉRTEM !!..MERT MEGSZELIDÍTETTÉL !!!

"rövidített részlet "

2011. máj. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
92%
az afrikai oroszlánkutya egy remek állat, te arra nem vagy méltó!!!
2011. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Na ide figyelj senkinek nem kell a nagyképűsködésed

! Egy fajtát tudok ami neked megfelelne a keverék (ami szerintem talán a legszeretetreméltóbb) de nem érdemelnéd meg! (vagy nem kell) A Rotikkal sok tapasztalatom van konkrétan velük nőttem fel és nem sértésből de nem hinném hogy bánni tudnál vele! Ha meg jó a keverék szerintem menhelyről hozz mert nagyon jó érzés az ha ránézel a kutyádra és látod a szemében azt a csillogást azt a szeretetet amit talán egy tenyészetből hozott kölyök nem tud megadni! + az is nagyon jó benne hogy ha csak rá gondolsz is eszedbe jut hogy ekkor és ekkor megmentettél egy ÉLETET! Gondold ezt át mielőtt kritizálnád az ötleteinket!

2011. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Apámnak volt roti-dobi keveréke, gyönyörű volt meg minden, és olyan volt jellemre mint egy labrador (nem vicc). Mai napig nem értjük a dolgot. Egyszeri és megismételhetetlen kutya volt. Nem mertek vele packázni ,mert rotinak nézett ki, de pocsék házőrző volt, mert vhogy CSALÁDI kutya lett. A kettő nem megy.Lehet h egy roti is lehet családtag de a rotisok nem hagyják egyedül a kutyát a gyerekkel az fix. Ez így egyszerűen nem működik. Ráadásul a roti a lagkeményebb kutyák egyike, azért mert megneveltél(?) egy keveréket még nem biztos h elbánsz vele!!!!
2011. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
91%
Konkrétan az ilyen embereknek, mint te van egy nagyon jó kutya. Plüsskutyának hívják. Aki nem akarja szocializálni a kutyáját, annak más nem való, mert egyszerűen nem méltó rá, hogy élő kutyát tartson. Házőrzőnek meg vegyél egy riasztót.
2011. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
LOL hülyegyerekek.... Köszönöm a rengeteg haszontalan és semmitmondó választ.
2011. máj. 27. 20:53
 19/32 panettone ***** válasza:
100%

:-) szeretem amikor valaki feltesz egy kérédst, és ha nem azt hazudják neki amit hallani akar akkor mindenki hülye.

Miért szeretnél még egy kutyát? Azt írod így is van ha jól emlékszem három.

Nem ismerem a nagytestű kutyákat egy ismerősömnek volt egy bullmasztifja és ő mondta mindig hogy az ilyen kutyák pont azért jók, mármint a masztifok mert lerettentik a népet de amúgy ártalmatlanok...nekem ez nagyon tetszett.

Sok sikert a választáshoz, kíváncsi vagyok melyik tenyésztő lesz képes kielégíteni az igényeidet.

2011. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Téékáá ***** válasza:
nápolyi mastiff, angol mastiff???Ennál agyobb izmosabb kutyát nem nagyon találsz..gyerekkel is elvan h ate is ottvagy..ha meg egyedül van biztos h megugrasztja a betolakodókat!
2011. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!