Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb családi kutyának?

Melyik a jobb családi kutyának?

Figyelt kérdés
Dél-Afrikai Boerboel, vagy Rottweiler? Kifejezetten nagy testű mastiff típusú kutyára gondolok, ami jó családi kutyának, de az idegenekkel szemben agresszív.
2011. máj. 21. 08:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

CENTRAL ASIAN SHEPHERD DOG!!! nagy és kemény kutya, jó házőrző. inkább ajánlom, mint a rotit vagy a boerboelt!

meg akárki mondja a roti így harci kutya, úgy harci kutya, az akkor is közép-ázsiaihoz képest seeeeemmi. És ezt komolyan mondom ;)

2011. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 Fuuton ***** válasza:
92%

Már nem azért, de a magadfajta bunkó f@szkalapok minek tesznek fel ide bármiféle kérdést is.

Ha nem tetszik a válasz, akkor szépen megköszönöd, hogy időt szakított a nyamvadt kis kérdésed megválaszolására, és nem rögtön lehülyegyerekezni.

Meg amilyen nagy kutya zseni vagy, neked tudnod kéne, hogy milyen kutyát szeretnél.

Az ilyen emberek nem érdemlik meg a kutyák szeretetét már ne is haragudj!

De tényleg, hogy lehet valaki ekkora paraszt?

2011. máj. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Téékáá ***** válasza:
51%

utolsó előttinek

Mi az h a roti harci kutya?A palotapincsi meg szánhúzó?

2011. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
"Kedves" Kérdező annyira "imádom" az olyan beképzelt majmokat mint te! Persze névvel meg képpel egy társaság előtt már nem mernél így pofázni! Sajnálom a családod meg a kutyáid hogy el kell téged viselniük! Ha nem vetted volna észre jobbnál jobb segítséget adtunk neked te szánalom!
2011. máj. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Én azon gondolkodom kedves felháborodott társaim hogy miért mindig az ilyen bunkóknak kell a legjobb kutya! (viselkedésben is meg fajtában is)
2011. máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Fuuton és utolsó.


f@szt se érdekli a nyavajgásotok, semmi hasznosat nem tudtok mondani csak azt, hogy úgy neveljem a kutyát mintha a gyereken lenne. Mé külön szoba is kell neki nem? pff.... lof aszt se tudtok arról amit kérdeztem akkor ne itt ugassatok.

2011. máj. 28. 10:14
 27/32 anonim ***** válasza:
73%

Én is a Közép-ázsiai juhászt ajánlom. az a kutya végül is Türkmenisztánban csak tigrisek, medvék és farkasok ellen védett...

Közben pedig a gyerekeket imádja.

De vigyázz, mert megérzi a parasztszagot, és ha egyszer elkap, nem enged el élve.

2011. máj. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
XD én személy szerint nagyon örülnék neki! :) Na de most komolyan figyelj! Mi segíteni akarunk neked te meg itt hülye gyerekezel! Visszavehetnél a pofádból már igazán! Te tudod milyen kutyát érdemelnél? Egy olyat ami amint meglát elhányja magát és ici-pici darabokra szed! Mert én még egy plüss kutyát sem ajánlanék neked!
2011. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Amúgy már bocs de mi egy szóval nem mondtuk hogy neveld úgy mint a gyereked! Tudnék neked ajánlani kutya fajtát nem is egyet de ilyen bunkó paraszt természetű nincs a világon!
2011. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Szerintem töröd a témát ha nem tudsz rendesen kommunikálni velünk. Amúgy ezek közül egyiksem igazán ha tényleg értesz a kutyákhoz megfelelő neveléssel szerintem a roti.
2011. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!