Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetnek ilyen szemetek...

Hogy lehetnek ilyen szemetek a cigányok? De az összes állatkínzó!?

Figyelt kérdés

Ma sétáltunk a városban és megláttunk egy cigány családot, anya, apa, gyerek. A gyerek kezében volt egy kiskutya (pár hetes) és az egyik lábánál lógatva hurcibálta ide-oda és még dobálta is, majdnem kitört szegénynek a keze. Szerintem meg se fogja érni az estét, pedig még csak nemrég született és máris ilyen rossz körülmények között kell élnie ilyen büdös szemetekkel :(

Már azon gondolkoztam, hogy adok nekik 10 ezer ft-ot cserébe szegény kiskutyáért.

Miért nem értékelik más életét? Most még jobban megutáltam őket. Még a burger kingbe is bedobálták a kutyát, az anya meg ott kéregetett. Fú legszivesebben lelőném őket.


2011. máj. 21. 11:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igazatok van, hogy meg kellett volna vennem a kutyust :(

De tényleg nem mertem odamenni, mert egyedül voltam, ráadásul babát is várok, így duplán vigyáznom kell magamra. Remélem valaki megmenti azt a kis csöppöt :(

2011. máj. 21. 15:11
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
10. 000 t-ért biztos oda adták volna, lehet még a gyereket is.
2011. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Kockasajt123 válasza:
74%

Kár ezen rágódni.


Máskor engedj az első benyomásnak, de vigyázz velük.


sajnos ők nagyon alacsony szinten vannak, úgy mondják a társadalom kitaszította őket.

persze. Ők taszították ki magukat. A primitívségükkel.

2013. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!