Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitség félek nagyon beteg...

Segitség félek nagyon beteg mit tehetnék?

Figyelt kérdés

3és fél hos törpe spicc-spániel keverék kiskutyám nagyon beteg.A mai napon még nem ivott,nem evett.Ugy hiszem lázas,néha remeg,az orra száraz.Mit tehetnék hogy jobban legyen?Házipraktika?kaoptt láz és fájdalom csillapitot,itatni nem tudom,nem engedi hogy megfogjam.

Segitsetek


2011. máj. 21. 16:33
 1/10 anonim válasza:
Szerintem vidd el állatorvoshoz !!!! És jobbulást neki :)
2011. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Voltunk.töle kapta a gyogyszert.
2011. máj. 21. 16:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Állatorvos látta már? Mert akármi baja lehet:/ ezt innen senki nem fogja tudni megmondani..
2011. máj. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

VIDD EL MÉGEGYSZER!!!

ez így nem normális.mondd meg határozottan az orvoshoz, hogy ez így nem oké, adjon neki vmi mást.de szerintem okosabb , ha inkább kihívod az orvost, mert így lehet, hogy csak rosszabbul lenne.

JOBBULÁST NEKI!!!!

2011. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezen tünetek alapján simán lehet babézia. Ha vártok, meg házipraktikáztok, akkor a holnapot már nem éli meg, ez tuti. Vigyétek orvoshoz, kérjetek imizolt mindenképp!

De mérgezés is lehet, ezekben az időkben simán benyalhatnak valami rovarölő szert ami sokszor idegmérget tartalmaz, és az okozhat remegést, lázat, étvégytalanságot, bágyadtságot. Mind a két gyanút mondd el a dokinak.... Egyik se vicc, mert mindkét dolog 24 óra alatt elviszi a kutyát.

2011. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elárulod, hogy pontosan milyen és mennyi gyógyszert adtál neki?
2011. máj. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs mit kapott..azt mondta láz és gyulladás csökkentő.
2011. máj. 21. 17:44
 8/10 A kérdező kommentje:
de most ivott...hála istennek.féltem kiszárad
2011. máj. 21. 17:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó, hát akkor sok sikert hétfőig...vagy holnapig....
2011. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott mi lehet a baja? Ha már ivott az jó ám :) Ezek a gyógyszerek sem olyanok, hogy beadják aztán már jól van. De ha nem javul, vagy rosszabbodik az állapota akkor újból vigyétek dokihoz.
2011. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!