Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire jó a petvetbook?

Mire jó a petvetbook?

Figyelt kérdés
Ha ott regisztrálva vagyok,az is jelenthet segítséget,ha mondjjuk ellopják a kutyám?
2011. máj. 21. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz: [link] ?


A regisztrált chipszám alapján egy állatorvos meg tudja nézni, hogy ki a tulajdonos.

2011. máj. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem.


[link]


Erre

2011. máj. 22. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem gyanús. Amúgy ránézésre ugyan arra, mint a petmaxx.hu csak utóbbin le is írják mire való és egy ismert szervezet áll mögötte, előbbi meg bármi lehet, mert semmit sem árulnak el magukról. Én biztos nem adnám meg a saját és a kutyám adatait, mert akár vissza is élhetnek vele.
2011. máj. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 petvetbook válasza:

Tisztelt Érdeklődők!

A legelső kérdésre csak igennel tudok felelni mert minél több helyen van regisztrálva kutyád vagy egyéb állatod chip-száma annál nagyobb biztonságban tudhatod. Csak megerősíteni tudlak abban, hogy regisztrálj ingyen az oldalra.

A második hozzászólónak:

nincsenek visszaélési szándékaink, nem is értem hogyan is lehetne vissza élni egy állat adataival de szeretnélek megnyugtatni, hogy a honlap nem ezért készült. Honlapunk az adatbázis mellett egy állattartó közösségi oldal is és egy kórlapnyílvántartó rendszer is. Attól, hogy nem egy szervezet áll a háttérben még nem kéne egyből negatívan kommentálni főleg úgy, hogy téged nem ért negatív hatás a honlaptól. Téged is várunk szeretettel, célunk, hogy állattartó adatbázisunk vezeztő helyre kerüljön a hazai piacon.Bármilyen kérdésre szívesen válaszolunk itt is vagy az info@petvetbook.eu email címen.

www.petvetbook.eu

2011. máj. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez megnyugtató válasz volt! Remélem, hogy hamarosan olvashatunk információkat a honlapon is az adatbázis céljáról, használatáról, hogy ne csak találgatásokra hagyatkozhassunk!
2011. máj. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!