Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatulajdonosok: hogyan...

Kutyatulajdonosok: hogyan győztétek meg a szüleiteket hogy kapjatok egy kutyát?

Figyelt kérdés
Apukám nagyon szereti a kutyákat, de ettől még hajthatatlan. Azt mondja, hogy hullik a szőre, télen behozza a koszt, stb. Én viszont nagyon szeretnék egyet. Mit javasoltok, hogyan beszéljem rá? Várom válaszaitokat, köszönöm előre is!!
2011. máj. 22. 13:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én 8 éves voltam, mikor az első kutyánk hozzánk került. Vele nőttem fel, én gondoztam, etettem, tanítgattam, játszottam vele...szüleim látták mennyire imádom a kutyákat, meg a többi állatot is, miután elpusztult az idős kutyám, egy év múlva vettem 3 kölyköt, meg egyet befogadtam. Lényeg, hogy lássák rajtad azt, hogy felelősségteljesen gondozod, foglalkozol vele stb..Szülők egyetlen kifogása mindig az, hogy "rájuk fog maradni, mert megunod!" Ezt bizonyítsd be, hogy nem így van. Lehet nem egyből fog sikerülni, de előbb utóbb úgy is engednek.
2011. máj. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
megvártam, amíg felnőttem, aztán elköltöztem, azóta van két kutyám...
2011. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is kivártam amíg önálló lettem és csak utána vettem kutyát. Gyerekkoromban nem engedték, pedig akkor is kertes házban laktunk.
2011. máj. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm válaszaitokat, már ma belekezdek az akcióba ;) Egyébként egy törpespiccet szeretnék, de keverék is szóba jöhet természetesen, a lényeg, hogy kisebb fajta legyen! Kertes lakásban lakunk, csak az a baj, hogy társasházban és még egy-két szomszédot is meg kell győzni. Majd csak sikerül, köszi mégegyszer :)
2011. máj. 23. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!