Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlana valaki jó spot on-t?...

Ajánlana valaki jó spot on-t? A Prac-tic már nem olyan jó.

Figyelt kérdés
Kutyámmal egy tónál szoktunk sétálni ahol sok a kullancs, sokszor rámennek, mert össze-vissza rohangál a bozótban, nádasban. Tavaly miután a kullancsriasztó nyakörv és a Frontline teljesen hatástalan volt, megtaláltam a Prac-ticot és kiválóan működött. Idén viszont hiába van rajta, belemegy egypár, ami aggasztó, mert elég fertőzöttek errefelé. Esetleg tud valaki ajánlani egy jobbat, ami bírja, ha a kutya minden nap úszik?
2011. máj. 22. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát azt remélem tudod, hogy cseppentás után pár napig nem ajánlatos vízbe menni. De rakhatsz rá pluszba nyakörvet is (a csepp mellé leginkább, mostamában az ilyen kombók hatásosak csak), Kiltix vagy Scalibor is jó, és azt leveheted, amíg úszik a kutya, és akkor jó lesz.
2011. máj. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, akkor nincs séta. Scalibor nyakörvet már próbáltam (igaz csepp nélkül). Ha más nincs, akkor megpróbálom a Practic-ot Kiltix nyakörvvel. Amúgy meddig bírja a Kiltix? Igaz azt írja 7 hónapig, de ebben azért kételkedem.
2011. máj. 23. 00:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi advantixot használunk, eddig csak ez vált be.
2011. máj. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én exspotot használok
2011. máj. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Kiltix nyakörv nálunk ki szokta bírni egy nyarat(májustól-szeptig), mondjuk mi nem úsztatjuk a kutyust, de ha leveszed, ahogy az előttem is írták, akkor nem lesz baj.
2011. máj. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!