Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van szaga a spot on cseppeknek?

Van szaga a spot on cseppeknek?

Figyelt kérdés
Mert a kiltix nyakörvnek nagyon erős szaga volt az első hónapban. A cseppeknek van szaga? És 6hónapos kiltix nyakörv mellé lehet használni cseppet?
2011. aug. 1. 19:30
 1/7 anonim válasza:

A cseppeknek általában nincs szaguk. ( A Frontline-nak például egyáltalán nincs.) Esetleg közvetlenül amikor a kutya szőrébe csepegtetjük, de csak egy kis ideig, de akkor sem erős.

A nyakörv mellett lehet használni, de szerintem felesleges.

2011. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak amikor rácsepegteted, akkor érzed, de miután beszívta a bőre utána nincs szaga. Ráteheted a kiltix mellé is, bár dupla védelemre általában csak a nagyon fertőzött területeken van szükség, amúgy nem igazán ajánlott.
2011. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak kirándulni megyünk erdőbe túrázni és anyum nem enged új nyakörvet venni mert büdös. És ezért kérdem ha cseppet veszek neki akkor annak nincs szaga?
2011. aug. 6. 12:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan erős és olyan sokáig tartó biztos nincs mit a nyakörvnek. De arra, vigyázz, hogy nem alakít ki azonnali védelmet de nem tudom pontosan mennyi idő kell ehhez, csak nehogy aznap reggel cseppents mert az nem lesz jó szerintem.
2011. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet használni. A cseppeknek álltalában nincs szaguk. bár amit mi szoktunk venni annak enyhén gyógynövény illata van.
2011. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az a kiltix nyakörv? Mire jó, és egyáltalán milyen? Bocs hogy én kérdezek válaszadás helyett, de egy órában csak egy kérdést tehetek fel... Én egy kutyás netes oldalon azt olvastam, hogy a spoton csepp tetvek vagy bolhák ellen van. Az oldal csinálója rontotta el, vagy ti? Vagy senki? ... :)
2011. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A Kiltix nyakörv 7 hónapig hat, mindig rajta kell lennie a kutyán, és havonta meg kell húzni-hogy mondjam hogy érthető legyen-végig kell húzni az egész nyakörvet, hogy a pólusai kitisztuljanak.

2011. aug. 6. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!