Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktathatom le a 6...

Hogyan szoktathatom le a 6 hónapos puli kutyámat arról hogy a virágoskertben közlekedjen?

Figyelt kérdés

Volt aki azt mondta hogy magasabb kerítés kell-most kb.50cm-es kerítés van és azt szinte csak "átlépi",próbáltuk néhol megmagasítani(ahol beugrál)de nem lett eredménye....

Bezártuk box-ba,de különbféle módókón szabadult ki.

Segítsen valaki,mert megkötni nem igazán szeretnénk.


2009. márc. 15. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Kerítsétek el magasabb kerítéssel, amit nem tud sem átlépni, sem átugrani. Szerintem erről leszoktatni nem igazán lehet. Bár az egyik ismerősünk járatokat csinált a virágoskertjébe és a kutyája automatikusan csak azokon közlekedett. Van egy olyan mondás, hogy "vagy kutya, vagy kert..." szerintem ez nagyrészt igaz. Az én véleményem az, hogy kutyát nem kötelező tartani, ha neked a kert fontosabb, szíved joga, de ne a kutya igya meg a levét...
2009. márc. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én a kutyámat ugy szoktattam le a virágoskertröl hogy mindig mikor megláttam hogy bement,vagy orron pöcköltem vagy pofán csaptam egy kicsit! de nem eröden de ez a kugya egy dándog! (ez két 12 éves lány váleménye)
2009. márc. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
A legjobb szerintem a villanypásztor. Különböző erősségűeket lehet beszerezni. Ha elkeríted egy rövid időre a virágos kertet és rájön, hogy nem kellemes dolog ha nekimegy a zsinórnak, akkor utána már le lehet cserélni a villanypásztort sima zsinórra, a kutya nem fog arra mászkálni. :)
2009. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

először is magas a kutya felé hajlított tetejű kerítés kell!


De ez nem elég, hanem, ki kell fárasztani a blökit, hogy ne keressen magának más elfoglaltságot. Sok séta lassú tempóban és sok rágható játék a kertben :)

2009. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sya!

Szerintem ez segíthet neked : [link] :)

2010. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!