Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor, és mit vegyek neki? (lent)

Mikor, és mit vegyek neki? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! /Előre bocsi, hogy bombázlak a kérdésekkel / :D


Jövőhéten pénteken megkapom a 8 hetes Goldi kiskutyámat :)

Szerintetek mikor kezdjek neki bevásárolni? :) Kutyakosár, amibe alhat (Később lesz kennelje) Tálak, hám, póráz, nyakörv, táp? Ezek nem ráérnek a jövő hét elején? Kérlek segítsetek :) Ő lesz az 1. olyan kutyám, aki a kicsi kora óta nálam fog nevelkedni :) {Eddig még csak 2 éves kutyákat kaptam, keverékeket, menhelyekről :) } ezért is lenne fontos, hogy segítsetek :) Ezeken kívül miket kellene még vennem? :) Ti mikor vásároltatok be, és vettetek meg mindent? Egy héttel előtte, vagy hogy, és főként miket? :))

Hámot nem tudom, hogy hogy vegyek, mivel még nem lesz olyan nagy, szóval nem kell neki olyan nagy, de viszont akkor 2x kell vennem, mert ha nagy lesz ismét vennem kell.(xD) Van olyan hám, ami egy 11 hetes Goldi kutyának is jó, és ami felnőtt korára is jó lesz neki? :DD


2011. máj. 23. 15:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

:DD

Jön velünk nyaralni :) Az úton lehetnek "bajok"? Mikor adjak neki enni? Akkor lesz 11 hetes... Reggel, indulás előtt ne kapjon? Majd akkor ha megérkeztünk? korán indulunk... délre leszünk ott kb. Nem fog kunyizni a kajáért? :D

2011. máj. 23. 16:13
 12/18 anonim ***** válasza:
utazás előtt 2 órával már ne egyen. de sztem akkor még nem szabad kivinni a kiskutyát a lakásból sem. de ez benne van a bemásolt szövegben!csak a szükséges oltások után és még 10 nap míg hatni is kezd a vakcina! ez nem játék, oltás híján nagyon sok fertőző betegséget elkaphat!
2011. máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem olyan lesz, és tisztában vagyok vele :D

Golden Retriever. Nagy tetsű, vagy közepes tetsű kutya lesz, nem lesz házban. 2 napos lesz ez a "NYARALÁS" Apukám készül az UltraBalaton versenyre /körbefutják a versenyzők 24órán belül/ :)) 1.nap (péntek) a szálláson leszünk, a kutyus a hordozójában, vagy bent abban a lakásban kutyapelusban :D. 2.(szombat) nap /verseny napja/ kocsiban alszunk, és azzal is követjük apukámat a verseny alatt, majd vasárnap ismét a szálláson alszunk :) Nem megyünk partra semmi :) Hidd el, ha nem tudnám, hogy minden a legnagyobb rendben lesz, nem vinnénk magunkkal :)

2011. máj. 23. 16:29
 14/18 A kérdező kommentje:
/Balatont futják körbe/ :))
2011. máj. 23. 16:30
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia, sztem elkezdheted a vásárlást mert érdemes körülnézni sok helyen. Pl.: vaterán érdemes játékokat rendelni, mert olcsóbbak-néha jelentősen, viszont várni kell rá egy kicsit mire megjön.

A Dog chow sztem nem rossz mert a cat chow is jónak számít, de Royal canint is adhatsz neki, az is jó márka.

És nem árthat ha keresel egy kutyasulit a közelben.

2011. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D Kutya suli? Miért? :D :)
2011. máj. 23. 16:39
 17/18 anonim ***** válasza:
Csak mert mondtad h még nem volt kölyök kutyád, ne tudd meg milyen ellenálhatatlanul rosszak, és nem biztos h lesz erőd elég szigorúan fogni, akkor viszont rossz lesz felnőttnek :))))
2011. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Ja értem :D

Neem egyébként :D Sok kutyám volt már, és hidd el a felnőtteket sokkal nehezebb tanítani, de megbirkóztam velük :D A kicsi miatt csak azért izgulok, mert ő lesz az 1. kicsi :D De egyébként van türelmem hozzájuk :D

Köszi a választ am :D

2011. máj. 23. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!