Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezzel most mit kezdjek?

Ezzel most mit kezdjek?

Figyelt kérdés
szeretnék egy kutyát és már meg is van de albérletben lakok és nem adják örökbe albérletbe pedig lehetne mert a főbérlőt nem zavarná van egy másik kutyám is azzal sincs semmi baj
2011. máj. 23. 21:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Nekem betegesen kell az a kutya fajta mentőknél van de sajnos albérletbe nem adnak örökbe meg lehet ezt valahogy oldani esetleg valahogy kijátszani?
2011. máj. 23. 21:10
 2/6 xnorkax ***** válasza:
Mondd ezt el nekik, ha kell beszélj meg egy találkozót a menhellyel és a főbérlővel, ahol személyesen elmondja, hogy nem zavarja. Esetleg add meg a számát a főbérlőnek.
2011. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
V irass a főbérlővel meghatalmazást h vihetsz kutyát
2011. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most írtam nekik egy levelet hogy mi a helyezet
2011. máj. 24. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azzal van a gondjuk, hogy a "főbérlőt zavarja e a kutya vagy sem", hanem az, hogy nem a saját lakásodról van szó, hanem "csak" bérelt lakás, és így talán nincsenek megbizonyosodva a fajtamentők arról, hogy a kutyának végleges, biztonságos helye van, hiszen az albérlet elég ingatag dolgog.
2011. máj. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben van valami mondjuk. Most nem ellened beszélek, de őket is meg lehet érteni. Van állandó lakcímed? Szerintem ha van és azt mondod hogy ott fogtok lakni akkor nem köthetnek bele semmibe, tulajdoni lapot már csak nem kérnek tőled.
2011. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!