Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel a dologgal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skate girl kérdése:

Mit kezdjek ezzel a dologgal?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú aki nagyon tetszik, egy évvel fiatalabb nálam. De nem merem megszólítani, nagyon régen láttam, szerintem már nem is ismer fel. Akkor sem beszéltünk semmit, és ráadásul utánna kiment angliába, és most költöztek vissza. Ahogy néztem, meg látom, egyre jobban megtetszett. Szerelmes lettem.de a barátnőim azt mondják, hogy hagyjam a fr@ncba, mert rám se néz, meg semmi, észre sem vesz, és úgysem lesz belőle semmi... szerintetek érdemes próbálkoznom? és ha igen akkor hogy? 18/L
2011. okt. 25. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen érdemes.
2011. okt. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen
2011. okt. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha észre sem vesz, úgy nehéz, de megpróbálhatsz vele sokat beszélni, akkor majd felfigyel(het) rád
2011. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egyéb ötletek? esetleg fiúktól öltözködés terén, nektek pl mi jön be? ha valaki elegáns, vagy sportos?
2011. okt. 25. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem, az ivarérett heteroszexuális hímnemű férfiak nevében mondhatom, a lányok öltözködése terén az jön be, ha nem öltözködnek, magyarán tökpucérak
2011. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!