Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kezdjek ezzel a talált...

Mit kezdjek ezzel a talált kiscicával?

Figyelt kérdés
Ma találtam a járdánkon és még elég pici! olyan 4 hetes lehet! Tejecskét meg levest iszik egy kicsit de mást még nem nagyon akar elfogadni! tud már magától piszkolni az ilyen kicsi cica? Nagyon sajnálom szegényt! Most egy szőrös plüss állatkán alszik!
2009. szept. 9. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden elismerésem a tiéd!!!!!!Nagyon rendes vagy hogy befogadtad.Szerintem piszkolni tud magától.Viszont tejcsit azt adj neki napjába töbször mert még ezt tudja "megenni" és tápláló is.meg még esetleg picikre morzsolj össze kenyér belsejét és áztasd be tejbe szerintem azt is megtudja enni.
2009. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia! nagyon rendes ember lehetsz, hogy befogadtad a kiscicát!!!

én is találtam már cicát, (mondjuk az kisebb volt). egyenlőre csak tejet adj neki, kicsit később adj neki szilárdabbat. szerintem még csak pisilhet, hisz szilárdat nem kap.


megtartod majd?

2009. szept. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, szeretném megtartani ha átvészel még egy pár hetet! Remélem megmarad! Még egyszer köszi mindkettőtöknek!
2009. szept. 9. 16:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Elsőként fontos, hogy sima tejet ne adj neki, mert hasmenése lehet tőle, laktózmentessel itathatod. Ha már magától lefetyel, nincs nagy gond, de ajánlatos evés után masszírozni a pociját és a fenekét puha, nedves ronggyal,hogy kakilni tudjon. Ha valóban 4 hetes, akkor pár nap után már adhatsz neki junior szószos tápot. És persze el kell vinni orvoshoz!
2009. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kakilnia már ilyen picin is kell. Ha nem teszi, akkor simogasd evés után a pociját, ha ez sem elég, akkor melegvizes vattával, dörzsölgrsd meg a végbélnyílását. Hülyén hangzik, de az anyukája is ezt tenné. Na nem vattával persze, hanem a nyelvével. :)
2009. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2009. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg nagyon szép dolog tőled hogy hazavitted:)

Bárcsak én is találnék egy kiscicát:(:)

Nem tennél fel róla képet?:$

Köszi:)

2009. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az anyám egy 3 hete talált egy ugyan olyan korú kiscicát. Nagyon gyámoltalan volt de most...
2009. szept. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
remélem elvitted állatorvoshoz!! én is nemrég találtam egyet és már aznap felvittem.kapott antibiotikumot és féregtelenitve lett:)
2009. szept. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!