Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik táp a jobb?

Melyik táp a jobb?

Figyelt kérdés
Pedigree,Chappi vagy esetleg más?
2011. máj. 24. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Royal Canin jobb.
2011. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezeknél minden más jobb.
2011. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
pedigree és a chappi ugyanolyan rossz. Royal canint mondanám én is, de a dog chow se rossz
2011. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Pedigree,Chappi? ez szemét.

Nézd meg az összetételét,4% hús és állati eredetű származék van benne,ami nem hús,csak karom,csőr,toll stb.

Szerinted mi lehet a többi 96% ? Jó esetben kukorica,szója,és egyéb disznótápnak való cucc,de a chapit konkrétan megbüntették,mert a "hústartalom" annyi volt,hogy a vágóhídon a marhák vérét faforgácsra folyatják,és ők ezt a forgácsot darálták a tápjukba.

Ha táppal akarsz etetni,vegyél prémium,vagy szuperprémium minőségűt. Sokkal drágább,de megéri,a kutyád egészsége.

Én az acana-t ajánlom neked,a halas tápjában pl 55% hús van,nincs benne rákkeltő tartósítószer,se színezőanyag,tiszta,jó táp.

De jó az orijen,a dado,vagy egy kicsit olcsóbban a josera-t dícsérik sokan.

2011. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Esetleg más.
2011. máj. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bármelyk másik jobb ezektől.
2011. máj. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ezek tényleg nagyon rosszak, de ha jó tápot keresel nem kell rögtöna royal caninra vagy az acanára gondolni. az nekem is drága.

vannak nagyon jó minőségű tápok, amik nem sokkal drágábbak a chappyfos és társainál, de sokkal olcsóbbak a royal caninnál.

pl: josera (én ezzel etetek), dog chow, happy dog, kennels favouriteés társai.

2011. máj. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

igen, a pedigree és a chappi a legjobb

'-.-

2011. máj. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

remélem vicceltél utolsó...


amugy Kedves Kérdező, szerintem ird be itt a keresőbe hogy táp és kismillió tanácsot láthastz!:-)

2011. máj. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

[link]

Ehhez mit szóltok??

2011. máj. 25. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!