Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon fáj a kutyám lába. Mit...

Nagyon fáj a kutyám lába. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ahonnan hoztuk,aztmondták,hogy így született.

Óriási csontkinövés van a két első lábán.

És szerintem elöl a lába is kivan fordulva,mert kicsit bulldogos beállása van.....


2011. máj. 25. 13:36
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

irj e-mailt utolsó..

am.. menhelyre nem szeretném beadni

mert nagyon aranyos,játékos kutyus..:S

És ott tuti elaltatás várna rá.

Inkább dolgozok egész nyáron de nem

lesz elaltatva..!

2011. jún. 2. 19:31
 32/33 anonim ***** válasza:

A menhelyek nem hinném, hogy elaltatják.

[link]

Ő Tappancs, és ilyen kis görbe lába volt. Csonterősítőktől rendbe jött, de azt ilyen picinek kapta, még növésbe volt. Egyszerűen nem volt elég jó az anyatej (kóbor kutya első kölyke), ezért voltak gyengék a csontjai.

[link]

Ő pedig Nudli, aki már kb. öt éves, utcán találtam, és ő nem kapta meg ezeket az erősítőket kölyökként, így rajta már nem lehet segíteni. Viszont nem fáj neki. Miből gondolod, hogy a Te kutyádnak fáj? Azért mert biceg? Vagy ha hozzá érsz nyüszít? Nudli is biceg, de csak azért, mert ilyen kis kacska lábakkal nem lehet rendesen menni. Én gazdát keresek neki, és nem altatok. A menhelyeken nem altatnak el kutyát, még pénz hiányra hivatkozva sem. Amiről beszélsz az a sintér telep. Oda ne add be!

Ha tényleg fáj neki mutasd meg orvosnak. Az, hogy ránézzen nem kerül pénzbe, és meg tudjátok beszélni, hogy mi a további teendő, és mennyibe fog az kerülni. Utána már könnyebb döntenetek, hogy hogyan tovább.

2011. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

hát jah én főleg abból gondolom,hogy fáj neki

mert elég kancsin megy meg a lábfejét járás közben kifele fordítja..vagy ez nem befolyásolja?,

meg pár nappal ezelőtt fájt is neki,érintésre meg járáskor is bele nyilalt neki...

De ma is sétáláskor jókedvűen futott együtt

a másik kutyámmal..

Nagyon remélem h meggyógyul

sajna csak suli idő után tudom majd elvinni orvoshoz..

2011. jún. 3. 20:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!