Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltört a kutyám lába, FONTOS,...

Eltört a kutyám lába, FONTOS, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt leugrott a fotelról és ráugrott a porszívóra s elég csúnyán nézett ki neki.Azonnal hívtam az orvosát,de ő csak délután lesz otthon.Elmentem vele másik orvoshoz,megröntgeneztettem s kértem neki fájd.csillapítót,persze azt mondta nem tud vele mit kezdeni max csütörtökön.Én délután elviszem a kutyám az orvosához,mit fog vele csinálni?Mennyi idő alatt gyógyul meg?Abszolúte nem is mászkálhat majd így hetekig?
2011. jún. 7. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj szegénykém! Ha deformálódott is a lába, akkor helyre kell tenni. Begipszelik és néhány hétig biztos nem szedik le a gipszet.

Jobbulást nektek!! :(

2011. jún. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
gipszbe rakják neki miután helyrerakja a doki ugyanúgy mint embereknél.
2011. jún. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt azonnal megcsinálják vagy várni kell még arra is?Szegény,még nem is evett ma mert játszott meg minden.Most meg már nem is akar.Mikor helyrerakja elbódítja a kutyát?
2011. jún. 7. 11:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a kutyák jól viselik az ilyeneket, nicns betegség tudatuk. a lényeg h te ne vidd túlzásba az aggódást, mert átragasztod rá, hogy félni kell. valószínűleg az a doki is megröntgenezi, vagy kérd ki az előzőtől a negatívokat. utána gipsz, és óvatosnak kell lennie. utána ha lekerült a gipsz, biztos nem lehet majd terhlni, csak emennyit ő akar, tehát se labda, se kutyasuli meg ilyenek. egy ideig, aztán a törés gyógyulásától függően eldől, de ha időben kezelik rendbe fog jönni.
2011. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem,igen elkértem a rtg.felvételeket .Én arra gondoltam mi van ha elbódítja,helyrerakja s sínbe teszi?Legalábbis remélem!Már mondták ma h 4hét,aztán h 8 hét.Vinném ki magammal Németbe 3 hét múlva!!!
2011. jún. 7. 11:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Akár kiviszed magaddal, akár nem, mindenképpen be kell gipszeltetni, különben nem jól forr össze magától, és egész életére nyomorék marad!

Ahova mégy Németo-ba, telefonon érdeklődd meg, hogy egy ottani állatorvosnál mennyibe kerül a gipsz-levétel. A másik, hogy ha tudod itthon kire hagyni, most lehet, hogy neki az lenne a legjobb.

2011. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!