Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vidékre költözünk és két...

Vidékre költözünk és két nagykutyára van szükség mert elég nagy a ház. Olyan kutya kellene amelyik bírja a hideget és jó őrzőkutya. Milyen kutyát válasszunk?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 14:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszike
2011. máj. 25. 15:53
 12/17 anonim válasza:
71%

Közép Ázsiai Juhász. Hogy miért?

1. Nagyon szereti a gyerekeket

2. Nekem évek óta ilyen kutyám van, és a gazdájára sosem támadott.

3. Ha 2-3 hímet tartasz együtt, nem biztos de általában össze dolgoznak, így lehet, hogy több az esély a ház megvédésére.

4. Ráadásul elképesztően gyönyörűek :)

Pár kép linkje, ha gondolod nézd meg:

[link]

[link]


[link]


Vannak ám fogak! :D ;)

Itt egy honlap: [link]


Azt elfelejtettem mondani, hogy itt-ott medveölőnek is hívják ezt a fajtát, mert 2-3 hím képes megölni egy kifejlett medvét is!

Sok siker a választáshoz ! :)

2011. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
41%
Berni pásztor, Skót juhász kutya, Rotweiler. (Az írásukban nem vagyok biztos.) Ezek mind nagyok, okosak, és bírják a hideget ezek közül az első kettőt gyerek mellé is merném ajánlani.
2011. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Husky a kedvencem, gyönyörű, farkasszerű félelmetes :D
2011. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is van egy kaukázusi keverék kiskutyánk - szerintem Kaukázusi/Border collie keverék - de az az egy biztos,h ogy az anyja kaukázusi. Khm.. A kutya, nos... kicsit nagyon eleven. Írtó cuki meg minden, meg gyönyörű szép, és 2 hónapos léttére nagy, de a neveléséhez tapasztalat kell, és sok türelem (nem azért mert buta). Kezdő kutya tartóknak tényleg nem ajánlom, a német juhász; rotweiler lehet; újfunlandi lehet, hogy jobb választás lenne. ;)
2011. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

(egyébként én úgy tudtam,hogy a husky nem jó házörzőnek,mert falkakutya és mindenkivel barátságos)

2011. máj. 31. 17:21
 17/17 Dóra21 válasza:
Moszkvai örkutya. Ez a fajta nagy ijesztö és akik nevelik azzal kedves és játékos. Nekünk ilyen van és még nincs egy éves, de jó nagy
2013. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!